Konečné poradie MM SR Vintage 2017

Richard Karnok 3

Celkové poradie MMSR sa zverejňuje až v teraz z dôvodu, že sa čakalo na vyjadrenie Športovej komisie CPM, ktorá zasadala tento týždeň.

V celkových výsledkoch došlo k úprave, nakoľko na pretekoch na Slovakia Ringu bol pretekár Karel Kalina nesprávne zaradený do kategórie A1 a patrí s motocyklom do A2 a v Trenčíne bol nesprávne zaradený Jaroslav Zatloukal do kategórie B a patrí s motocyklom do A1.

Nakoľko sa jedná o jazdu pravidelnosti a celkové poradie možno podľa získaných trestných bodov upraviť, komisia CPM schválila úpravu celkového poradia MM SR v jazde pravidelnosti historických motocyklov a sajdkár. Za uvedené chyby sa ospravedlňujeme a víťazom jednotlivých kategórií srdečne blahoželáme! O termíne slávnostného vyhodnotenia seriálu budú dekorovaní pretekári informovaní.

Konečné poradie MM SR môžete stiahnuť kliknutím sem…

Peter Baláž
Classic Club Hlohovec

3 komentárov k článku “Konečné poradie MM SR Vintage 2017

  1. Blahopřeji všem jezdcům, jejich doprovodu, pořadatelům i SMF která závody zaštituje.
    Ať se všem i nadále daří

  2. Toto ja som zažil na mojich prvých závodoch,a je to stále.furt som nebol v správnej kategórii.preto som už nešiel na ďalšie závody, ktoré organizuje ……????

    1. Nuž, samozrejme, každý má právo sa pretekov zúčastňovať alebo nie. Ja osobne, keby som bol jazdec, tak budem jazdiť preteky, lebo chcem jazdiť preteky. A ani takéto prešľapy organizátorov ma neodradia od toho, aby som ich jazdil. To je môj názor. My dvaja máme očividne rozdielne predstavy o tom, čo to znamená byť pretekárom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *