Informácie k Holíčskemu zámockému okruhu 2022

Richard Karnok

V sobotu 20. augusta 2022 sa v Holíči uskutoční 12. ročník motocyklových pretekov, ktoré budú započítavané do Európskeho pohára a MMSR Vintage v jazde pravidelnosti.

Po trojročnej prestávke, spôsobenej pandémiou sa teda konečne tento rok stretneme na Holíčskom zámockom okruhu, ktorý aj tentoraz organizuje v spolupráci s mestom Holíč Peter Baláž a jeho Classic Club Hlohovec.

Baláž, ktorý pred štyrmi rokmi do Holíča priviedol 15-násobného majstra sveta Giacoma Agostiniho, už tradične myslí aj na sprievodný program podujatia a tentoraz bude v Holíči hviezdou prvej veľkosti dvojnásobný svetový šampión triedy 250 cm³ z rokov 1983 a 1986, populárny Venezuelčan Carlos Lavado!

Okrem toho na návštevníkov čaká výstava jedinečných historických pretekárskych motocyklov a ďalšie atrakcie. Súčasťou podujatia budú aj preteky Ducati Slovakia Cup, Babetta Cup a Pionier Cup.

Pre pretekárov zverejňujeme Zvláštne ustanovenia, v ktorých nájdu všetky potrebné informácie k podujatiu aj s prihláškou. Tú posielajte na adresu classicclub.hc@gmail.com.

Zvláštne ustanovenia / Supplementary Regulations

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *