Ide sa ďalej, preteky v Holíči budú!

Richard Karnok 5

Som rád, že vám môžem oznámiť skvelú novinu. Aj napriek hroznej tragédii v Novom Meste nad Váhom a aj napriek tomu, že Peter Baláž povedal, že už preteky nebude organizovať, sa predsa len uskutoční podujatie Medzinárodných majstrovstiev Slovenska oldtimerov 29. septembra v Holíči! A ani to nie je všetko!

Na trati v Holíči sa neobjavia súčasné motocykle 125, 250 a Supermono, takže to bude čisto oldtimerský podnik hodnotený na pravidelnosť. Na štarte však uvidíme atraktívnu kategóriu sajdkár. Navyše bude podujatie aj súčasťou Európskeho pohára v jazde pravidelnosti.

Ďalšia potešujúca správa sa týka ešte jedného oldtimerského podujatia, ktoré sa uskutoční 6. a 7. októbra na Slovakia Ringu! O všetkom vás samozrejme budeme podrobnejšie informovať neskôr.

Verím, že sa v Holíči zíde veľa pretekárov a najmä divákov, ktorí svojou návštevou nielen uctia obete z Nového Mesta, ale aj dokážu, že motocykle na mestských okruhoch majú mať svoje miesto a sú pevnou súčasťou dnešného motošportu a vyjadria tým aj vďaku a podporu Petrovi Balážovi, ktorý predsa len do toho šiel opäť.

Peter, vďaka!

5 komentárov k článku “Ide sa ďalej, preteky v Holíči budú!

  1. To je super zpráva.Už jsem tu psal před měsícem a nechci se opakovat.Jsem rád,že závody budou pokračovat.Petrovi držím palce.Jinak Nechanický,Chvojka to je správná dvojka.

  2. Určitě na oba podniky přijedu. To proto, abych uctil památku obětí a také proto, abych vyjádřil podporu Peterovi v jeho nelehkém boji s nepřízní osudu a jeho nezlomnou vůli pokračovat. Budu rád, když se nás na těchto závodech sejde co nejvíc.

  3. Peter !

    Úprimne Ďakujem za tuto správu !
    Som rád !!!….aj keď viem že to nieje ľahké po tom čo sa sa stalo na posledných pretekoch zorganizovať další pretek ! Všeci vieme že nechodíme na preteky preto aby sme ubližovali-zabijali , ale preto aby sme ukázali že na Slovensku je tradicia ,úspechy a nadšenie pre motošport.
    Peter……….. urobím všetko preto aby pretek prebehol tak ako si to naplanoval !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *