Európsky pohár oldtimerov bude na Slovakia Ringu 6. a 7. októbra

Richard Karnok 2

AKTUALIZOVANÉ 24. 9. – Ako sme už pred časom avizovali, na Slovakia Ringu sa počas prvého októbrového víkendu uskutoční Európsky pohár oldtimerov spolu s Medzinárodnými majstrovstvami Slovenska oldtimerov a Ducati Cupom. Podujatie, ktoré organizuje Classic Club Hlohovec, tak v podstate nahradí neuskutočnené podujatie v Novom Meste nad Váhom.

O tom, že by sa na jeseň malo ísť podujatie na Slovakia Ringu, sa hovorilo už na jar a v kontexte toho čo sa stalo v Novom Meste je len dobre, že sa preteky uskutočnia a že za tým bude stáť práve osoba Petra Baláža. Už týždeň predtým sa navyše pod organizáciou Classic Clubu bude konať aj podujatie na holíčskom Zámockom okruhu (sobota 29.9.). Oproti Holíču však budú preteky na Slovakia Ringu vypísané aj pre triedy 125 SP, 250 SP a Open do 1000 ccm.

Doplnené: Všetci pretekári, ktorí boli administratívne prebraní v Novom meste nad Váhom, majú automaticky štart potvrdený na uvedenom podujatí s tým, že sa im polovica vkladu z Nového Mesta odpočíta pri zaregistrovaní na Slovakia ringu. Je možnosť sa stále prihlasovať aj do kategórií 125 SP, 250SP a kategória Open do 1000cc (pôjde ako RR) tieto triedy sa budú započítavať do MM SR (prihláška je pod článkom). Plánujeme dva štarty pretekov sobota a nedeľa, tak, ako to bolo v NMNV a 2-krát by mali štartovať aj 125 SP, 250SP a Open.

Všetky najdôležitejšie informácie o podujatí na Slovakia Ringu nájdete v Zvláštnych ustanoveniach, ktoré si stiahnete po kliknutí sem…

Prihlášku pretekára na podujatie stiahnete kliknutím sem…

2 komentárov k článku “Európsky pohár oldtimerov bude na Slovakia Ringu 6. a 7. októbra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *