Hořický pád Karla Šilpocha od Luboša Novosáda

Konec dobrý – všechno dobré. Tak by mohl podle známého rčení zhodnotit svoji účast na “ zatáčkách “ závodník Karel ŠILPOCH.

Poměrně brzy po zahájení druhého tréninku spojených kategorií 125 GP/MOTO 3, 250 OPEN a SSP 300 došlo před nájezdem do zatáčky ke kontaktu dvou jezdců, po kterém ŠILPOCH havaroval. I když náraz do bariéry vypadal velmi dramaticky a byl pořádně silný, motocykl na předním kole, vše se obešlo bez zranění a bez přerušení tréninku. Úleva pro všechny diváky byla, když se jezdec za bariérou zvedl s gestem – jsem OK!!! Následovalo rychlé vyproštění jeho motocyklu a po tréninku před svozem poděkování “ traťákům“. Vše si vynahradil druhý den, kdy při závodě po výborném výkonu obsadil v kategorii SSP 300 druhé místo.

Text a foto: Luboš Novosád