Zajazdi si s PaN MOTO na Slovakia Ringu!

Richard Karnok 2

Sme novovzniknutá spoločnosť PaN MOTO s.r.o. a sústredíme na nadšencov zo Šturca, Pezinskej baby a podobných kopcov. Rezervovali sme pre Vás termín na Slovakia Ringu na deň 4. mája (pondelok) 2020. Tým by sme radi odštartovali sezónu s čo najmenším počtom pádov.

 

Akciu na Slovakia Ringu chceme pojať v zmysle motoškola pre jazdcov, ktorí trávia nezdravo veľa času v premávke ohrozujúc seba aj ostatných účastníkov. Kto už má skúsenosti s okruhovým jazdením, môže využiť ponúknuté voľne jazdy v skupinách, a kto ešte len začína, tomu odporučíme návštevu našej teoretickej výuky, ktorú ešte v ten deň doplníme o jazdy na okruhu v skupinkách s inštruktormi, ktorí budú začiatočníkov navigovať a následne hodnotiť a podľa potreby upravovať ich doterajšie návyky. Tým nechceme hneď tvrdiť, že sú automaticky všetky nesprávne, ale bude toho určite dosť, čo napravovať.

Ako prvý získaný praktický benefit tohto dňa bude Váš správny posed a pohlaď na motorke, od ktorého sa odvíjajú ďalšie bonusy. Keď sa naučíte správne sedieť a pozerať kam treba, príde aj lepšie a bezpečnejšie prechádzanie zákrut.

O čo nám vo finále vlastne ide? Zákruty budete prechádzať s nadhľadom, s kľudom a s rezervou. Keď sa Vám to nepodarí v ten prvý deň, tak teoretická časť kurzu Vás bude v budúcnosti navigovať, čo si treba osvojovať a ktoré návyky eliminovať.

Pozveme samozrejme aj fotografov, aby ste si z akcie odniesli pekné fotky, na ktorých budete pekne vidieť, ako na tom sedíte a čo by ste mali zmeniť.

Na viac okruhových dní v budúcej sezóne bohužiaľ nemáme priestor, ani financie. Ako to bude na ďalšiu sezónu 2021 uvidíme podľa Vášho záujmu a spokojnosti.

Po kurze Vám v prípade záujmu pre budúcu sezónu odporučíme okruhové agentúry, s ktorými máme skúsenosti. Každému skúsime trafiť na mieru, ktorá by mu vyhovovala. Na mieste ešte preberieme Váš záujem o ďalšie jazdenie a v prípade spokojnosti a splnení počtu sa pokúsime zabezpečiť ešte aspoň jeden termín v sezóne 2020, ale to len v prípade náhleho uvoľnenia okruhu. Nastane to len v situácií, keď predplatená agentúra vypovedá zmluvu, takže je tu len malé percento úspechu.

Na sezónu 2021 by sme radi aspoň dva termíny. Samozrejme všetko sa odvinie od Vašej spokojnosti a následného záujmu.

Sme chalani, ktorí tiež trávili mnoho času na Šturci, takže sa aspoň z videnia poznáme. Netreba sa ostýchať nejakých otázok alebo návrhov na to, čo by ste na nás zlepšili alebo o čo by to bolo dobre doplniť. Robíme to prvýkrát, ale vynasnažíme sa akciu previesť s čo najmenej nedostatkami. Všetci sme jedna banda a robíme to len a len pre Vás.

V prípade nepriaznivého počasia sa nič nemení, jazdiť sa bude, pretože okruh bude zaplatený dopredu a na ten jeden deň teda patrí nám aj s dažďom. Vynahradíme to rozsiahlejšiu teóriou, ale na trať by sme mali ísť aj napriek vrtochom počasia. Aj jazda v daždi je dôležitá skúsenosť.

Kto ešte nie je odhodlaný k jazdeniu, ten je samozrejme vítaný ako divák. V areáli je reštaurácia a v priľahlom okolí Malkia park a vojenské múzeum, takže sa nudiť rozhodne nebude ani divák. A hlavne bude mať možnosť vidieť, že nejde o žiadne humpľovanie motorky na okruhu, ale skutočne o systematickú výuku.

Pre jazdcov, ktorí už na okruhu jazdievajú budú jazdy v skupinách klasicky po 20 minút. Počet skupín ešte nie je možné určiť, vzhľadom na to, že nevieme, koľko záujemcov bude absolvovať teóriu a koľkí budú chcieť hneď jazdiť. Ale min. 3 a max. 4.

Neváhajte nás kontaktovať s čímkoľvek. Sme tu pre Vás. Bude to príhodné miesto a čas na otvorenie sezóny. Vítaní sú jazdci všetkých typov s výnimkou licencovaných jazdcov, ktorí majú pre svoje trénovanie vhodnejšie agentúry.

Tešíme sa na Vás.

Všetky dôležité informácie ako aj cenník a možnosť registrácie nájdete na našej stránke www.panmoto.sk.

2 komentárov k článku “Zajazdi si s PaN MOTO na Slovakia Ringu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *