Vaculovci, ďakujeme

Richard Karnok 6

Skončila sa motoristická sezóna, každý bilancuje čo bolo dobré, čo sa nepodarilo, čo treba do budúcna zdokonaliť a vylepšiť. A nie je to iba o motocykloch, ale hlavne o priateľstve a ľudských vzťahoch medzi pretekármi a činovníkmi. Keď táto vec dobre funguje, potom je radosť prísť na preteky.

My, pretekári kategórie Vintage, hodnotíme uplynulú sezónu a chceme sa poďakovať dvom skvelým ľuďom, technickým komisárom Gitke a Štefanovi Vaculovcom, za ich prístup k nám pretekárom. Sú to veľmi milí, skromní, obetaví ľudia, na ktorých sa môžeme vždy obrátiť. Zvlášť Gitka, ktorá nám pomáha pri vybavovaní rôznych administratívnych vecí týkajúcich sa pretekov. Pred pretekmi, v prípade nejasností v prihláške, nás kontaktuje, aby sme doplnili a spresnili údaje potrebné do technickej karty, a ona nás mohla správne zaradiť do príslušnej triedy, kde nám vypíše a pripraví technickú kartu. Je to veľká pomoc, zvlášť pre nás starších. V prípade nejasností na pretekoch sa môžeme na oboch obrátiť, ochotne poradia, pomôžu a idú nám v ústrety. A v neposlednom rade, treba vyzdvihnúť ich profesionálny a ľudský a prístup, v prípade nehody niektorého jazdca počas pretekov. Gitka sa s menovaným skontaktuje, zaujíma sa o jeho zdravotný stav, popraje skoré uzdravenie, čo určite vždy milo prekvapí a poteší.

Tak milí Vaculovci, ďakujeme Vám ešte raz za všetko, želáme veľa zdravíčka a tešíme sa na stretnutie v novej sezóne. Sme radi, že Vás máme. A Gitka, všetko najlepšie k dnešným narodeninám!

Všetci kamaráti Vintage

6 komentárov k článku “Vaculovci, ďakujeme

  1. Štéfo a Gitka, také děkujeme za pomoc a podporu na závodech. Hodně štěstí a zdraví Vám.
    Petr Petružálek Peg #77

  2. Ďakujeme všetkým za dôveru a priateľstvo, vážime si to.
    Srdečne ďakujem za gratulácie k mojím narodeninám

  3. Štefan i Gitka jsou skvělí a obětavi lidé. Jsem moc rád, že se s nimi znám. Velká a zasloužená poklona oběma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *