Tomáš Svitok s Okruhármi na Slovakia Ringu

Richard Karnok

Slovenská motocyklová agentúra Okruhári sa stále viac dostáva do povedomia slovenských motorkárov, ktorí si práve na akciách tejto agentúry môžu vyskúšať jazdu na bezpečnom uzavretom okruhu, no určení je aj pre tých, ktorý už skúsenosti z okruhu majú, ale chcú sa zlepšovať.

Rovnako tomu bolo aj v dňoch 26. a 27. júna, kedy sa vyznávači jednej stopy stretli na okruhu Slovakia Ring. Špecialitou agentúrnych dní býva aj to, že sa motorkárom na trati venuje skúsený pretekár, ktorý im dôležitými radami pomôže nielen zrýchliť sa, ale aj jazdiť bezpečne. Tentoraz bol hosťom Okruhárov úspešný slovenský pretekár Tomáš Svitok.

Tomáš Svitok:
„Cez slovenskú agentúru Okruhári mám pravidelne možnosť trénovať a testovať techniku a tentoraz ma majitelia oslovili s tým, aby som im na ich podujatí robil inštruktora. Vždy je pre mňa zaujímavé a obohacujúce odovzdávať svoje skúsenosti novým jazdcom a verím, že aj tentoraz ich to posunulo v bezpečnom a taktiež rýchlejšom jazdení na okruhu. Ďakujem Okruhárom za možnosť byť pri tom.“

Tlačová správa Tomáša Svitka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *