Súťaž: Vyhraj zaujímavé ceny z F1 od spoločnosti TOP RACING!

Richard Karnok

Pretekárska sezóna 2019 nám pomaly končí a je to tradične čas aj na nejaké tie čitateľské súťaže, ktoré sme na našom portáli robili aj vlani. Iste si spomeniete na krásne ceny, ktoré nám do súťaže venovala spoločnosť TOP RACING z Brna, či už išlo o trička fanklubu Valentina Rossiho, alebo oblečenie tímu Repsol Honda.

Už aj formulový a automobilový sortiment!

Spoločnosť TOP RACING z Brna, ktorú sme si predstavili v samostatnom článku, ponúka široký sortiment voľnočasového oblečenia pre fanúšikov motocyklového športu. V ich ponuke nájdete oblečenie rôznych tímov a pretekárov MotoGP, ale aj množstvo doplnkov, medzi ktorými nechýbajú ani modely motocyklov, heliem a podobne. Všetko na jednom mieste nájdete v

E-shope TOP RACING,

z ktorého si môžete priamo objednať vami vybraný tovar.

Celkom novým sortimentom spoločnosti je oblečenie a doplnky z prostredia majstrovstiev sveta automobilovej Formuly 1 a ďalších automobilových značiek! A práve z tohto prostredia nám venovala spoločnosť TOP RACING ceny do tejto súťaže. A aby ste nemali pocit, že na motocyklové stránky formule nepatria, pripravili sme pre vás súťažnú otázku, ktorá je s motocyklovým športom úzko prepojená.

Ceny v súťaži

Súťaž bude prebiehať do 8. novembra do polnoci. Následne budú zo správnych odpovedí vyžrebovaní majitelia týchto troch cien:

1. cena: tričko SF CLASSIC CREW NECK TEE RED
2. cena: nabíjačka do auta CAR CHARGER RUBBER 2 (micro USB alebo Apple)
3. cena: šiltovka Honda

 

Súťažná otázka

Ktorý jediný motocyklový majster sveta vybojoval titul svetového šampióna aj vo Formuly 1?

1. John Surtees
2. Mike Hailwood
3. Johnny Cecotto

Správne odpovede uveďte do nasledujúceho kontaktného formulára:

Súťaž je už ukončená