Predstavujeme: Spoločnosť TOP RACING oblečie každého fanúšika motocyklových pretekov

Richard Karnok

Spoločnosť TOP RACING s.r.o. bola založená na začiatku roka 2017 dvomi kamarátmi z detstva, Bronislavom Urbánkom a Zdeňkom Hulatom z lásky  k motocyklom a motocyklovým pretekom. Chceli napodobniť značkový obchod VR46 store Valentina Rossiho v Tavulli a vďaka pomoci Rina Salucciho, prezidenta oficiálneho Fanclubu Valentina Rossiho a celej rodiny túto myšlienku aj zrealizovali. 13. 5. 2017 bol v centre Brna slávnostne otvorený ich obchod.

Okrem predaja v obchode sa spoločnosť TOP RACING s.r.o. prezentovala pri rôznych motoristických akciách v Čechách aj na Slovensku, kde zožala úspech u širokej motoristickej verejnosti. Slovenskí fanúšikovia motocyklového športu sa so spoločnosťou mohli stretnúť napríklad na pretekoch na Slovakia Ringu, v Trenčíne, Holíči, alebo na prezentačnej akcii pretekárov na Minifarme v Lubine.  

Spoločnosť TOP RACING s.r.o. však už nie je len o VR46, postupne totiž rozšírila svoj sortiment a v súčasnosti dokáže uspokojiť túžby oveľa väčšieho počtu fanúšikov.

„Na základe dopytu po oblečení a doplnkoch iných motocyklových pretekárov sme v spolupráci so spoločnosťou Gp Racing Apparel  zaradili do sortimentu širokú škálu voľnočasového oblečenia jazdcov MotoGP, značiek Honda a Ducati, ktoré ponúkame aj k ďalšiemu predaju predajcom motocyklov a prevádzkovateľom motoshopov,“ vysvetľuje konateľ spoločnosti Bronislav Urbánek. „Ponuku sortimentu v duchu motoristického športu budeme rozširovať aj naďalej a prostredníctvom sociálnych sietí budeme o nej informovať.“ 

 

Pokiaľ ste fanúšikom motocyklového športu, rozhodne si nenechajte ujsť možnosť navštíviť stránky spoločnosti www.top-racing.eu  a aj e-shop www.top-racingshop.eu, kde nájdete nielen oblečenie tímov či jazdcov, ale aj rôzne doplnky, či modely motocyklov a heliem. V tomto predvianočnom čase sa vám tak navyše naskytá možnosť nájsť ideálny darček pre vášho známeho, či rodinného príslušníka.

Na stránkach je navyše možnosť stiahnutia katalógu s oficiálnou kolekciou 2018 a na požiadanie môžete získať aj provizórny katalóg na rok 2019, kde na vás čaká množstvo noviniek.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *