SLOVAKIA RING postupne obnovuje svoju prevádzku!

Richard Karnok

Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING obnovuje dňom 22.4.2020 svoju prevádzku i keď v obmedzenom režime. Jednotlivé obmedzenia, opatrenia a aktuálne informácie nájdete na našej web stránke www.slovakiaring.sk.

Prvé voľné jazdy, ktoré prebehli uplynulý víkend už máme za sebou. Ďalšie termíny na voľné jazdy AUTO a MOTO postupne zverejňujeme v našom kalendári. Platia prísne hygienické opatrenia, prosíme o ich dodržiavanie.

Od soboty 25.4.2020 bude reštaurácia RING ponúkať jednotné menu cez predajné okno smerom na paddock – iba počas prevádzky okruhu. Priestory reštaurácie a terasy budú zatvorené. Úplnú ponuku nájdete na našom webe.

SLOVAK KARTING CENTER obnovuje svoju prevádzku zatiaľ pre testovanie a od soboty 2. 5. 2020 KONEČNE otvára požičovňu motokár pre širokú verejnosť. Presné informácie a možnosti rezervácie zverejníme začiatkom budúceho týždňa.

Obnovenie kurzov v Centre bezpečnej jazdy s novým konceptom sa pripravuje v prvej polovici mája. Platnosť predaných poukazov sa bude predlžovať až po zverejnení termínov kurzov.

Malkia Park zostáva naďalej zatvorený. Jeho otvorenie sa plánuje v 2. fáze vládnych nariadení. Sledujte web stránku www.malkiapark.sk pre aktuálne informácie.

Pri návšteve vás žiadame o disciplinovanosť, zodpovednosť, dodržiavanie všetkých hygienických opatrení v zmysle nariadení vlády SR a dodržiavanie pokynov obslužného personálu.

Veríme, že spoločným zodpovedným správaním sa čoskoro vrátime k plnohodnotnej prevádzke areálu a s tým spojených zážitkov.

Spolu to zvládneme a tešíme sa na vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *