Malí akademici trénovali v Brne

Richard Karnok 1

Po pretekoch na Slovakia Ringu a tréningu v Skalici sme sa 5. augusta vybrali na tréning do Brna. Prialo nám od rána krásne počasie a aj premiéra na minibikovom okruhu bola perfektná.

Prakticky od obeda sme mali trať sami pre seba a bolo len na nás ako ju využijeme. V ústrety nám vyšiel aj Kubo Cafourek, ktorý má  trať na starosti. Touto cestou mu veľmi pekne za všetko ďakujem. Zúčastnilo sa nás šesť a bol naozaj veľmi rád, že aj v dovolenkovom období nás bolo vcelku dosť. Keďže som vedel, že pôjdeme viacerí, tak som zapožičal deväťmiestnu dodávku od dlhoročného kamaráta Maťa Červeňanského z Nitry, ktorý má autopožičovňu Lima. Ešte aj kvôli nám namontoval ťažné zariadenie, aby sme mohli ťahať môj vozík, ktorý je pre túto prácu ako stvorený. Ďakujem ti p. Hlodák, že si mi ho vrátil. Nakoniec si Maťo nezobral za požičanie ani cent, podporil dobrú vec a pre deti  auto požičal celkom zadarmo, čim mu touto cestou veľmi pekne v mene celej akadémie ďakujem. Náš Radim sa poddal celej veci takým spôsobom, že už sám ma naháňa, kedy bude ďalší tréning. Takýchto ľudí by sme potrebovali do akadémie viac.

V zlozeni Mário Zajac, Adam Majerov, Maťko Čermák, Jakub Mazsár, David Kováč a Miška Uhríková sme tvorili perfektný tím. Všetci si trať pochvaľovali a všetkým sa veľmi páčilo. Je to veľmi technická trať, na ktorej je veľa zákrut, čo nám vlastne veľmi vyhovuje, lebo decká sa práve na takejto trati najviac naučia. Mali sme aj nejaké malé technické problémy, ale tie sme na mieste odstránili. Motorky aj rodičia šlapali perfektne a my sme si z Brna odniesli kus dobre vykonanej práce. Takto si predstavujem výchovu a zdokonaľovanie prípravy detí na minibikoch. Budem veľmi rád, ak sa do Brna ešte raz tento rok vrátime,l ebo ako tréning je to nenahraditeľné. Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie.

Vás Čermo

Jeden komentár k článku “Malí akademici trénovali v Brne

  1. bolo to perfektne a dakujeme všetkym co sa o nas staraju a hlavne trenerovi matkovi cermakovi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *