Maco Racing Club je tu pre Vás!

Richard Karnok

Určite neexistuje na Slovensku motocyklový okruhový jazdec či fanúšik, ktorý by nepoznal pretekársky Maco Racing Team. Ten robí našej krajine dobré meno už desať rokov vo vytrvalostných majstrovstvách sveta motocyklov (Endurance World Championship). Práve pre každého motocyklového nadšenca je určený novovzniknutý Maco Racing Club, vďaka ktorému sa môžete dostať bližšie k tímu, užívať si stretnutia so svetovými pretekármi, čakajú na vás rôzne zľavy na podujatiach tímu Maco Racing Club, zľavy na súčasti pre motocykle, súťaže, atraktívne ceny, skvelá posezónna After Party… Že vás to zaujalo? Nech sa páči, čítajte ďalej!

 

Každý člen klubu bude mať k dispozícii klubovú kartu, ktorá ho bude oprávňovať čerpať zľavy:

  • 10 % zľava na nákup pneumatík značky Dunlop od spoločnosti Maco Racing s.r.o.
  • 10 % na výrobky značky Öhlins od spoločnosti Maco Racing s.r.o.
  • 10 % zľava na preteky Endurance organizované naším klubom
  • spoločný odvoz na dohodnuté pretekárske podujatia tímovým kamiónom a miesto v boxoch tímu Maco Racing

 

Koncoročná párty Maco Racing Clubu, na ktorej budú vyžrebovaní dvaja členovia klubu, ktorí dostanú po dve vstupenky na 24-hodinové preteky v Le Mans s tímom Maco Racing v roku 2014.

Na konci roka budú vyhlásení aj traja najúspešnejší členovia Maco Racing Clubu, ktorí získajú najviac bodov na dvoch vopred vybratých podujatiach šampionátu UEM Alpe Adria a dvoch vopred vybratých podujatiach Majstrovstiev Slovenska. Každému pretekárovi – členovi klubu sa do hodnotenia zarátajú jeho výsledky bez rozdielu tried a seriálov a tí najúspešnejší získajú:

1. cena: Sada pneumatík Dunlop od spoločnosti Maco Racing s.r.o. a poukážka na nákup tovaru značky PP Tuning v hodnote 400 €

2. cena: Zadná pneumatika Dunlop od spoločnosti Maco Racing s.r.o. a poukážka na nákup tovaru značky PP Tuning v hodnote 300 €

3. cena: Kozmetika a oleje Motul pre váš motocykel a poukážka na nákup tovaru značky PP Tuning v hodnote 200 €

 

„Ako sa stať členom Maco Racing Clubu a čo ma to bude stáť?“

  • Ak sa chcete stať členom nášho klubu navštívte stránku www.macoracing.com, kliknite na banner Maco Racing Club a vyplňte registračný formulár.
  • Ročný členský poplatok pre členstvo v klube je 30,- €, ktoré prosím pošlite na číslo účtu: 2669708114/1100 (IBAN SK60 1100 0000 0026 6970 8114, BIC (SWIFT) TATRSKBX) (do správy pre prijímateľa prosím uveďte svoje meno)
  • Na základe prihlásenia a zaplatenia poplatku vám bude zaslaná členská klubová karta, ktorá vás bude oprávňovať využívať spomenuté výhody a hlavne UŽÍVAŤ SI MNOŽSTVO SKVELÝCH SPOLOČNÝCH CHVÍĽ S TÝMI NAJLEPŠÍMI!!!

Pre viac informácií nás kontaktujte na emailovej adrese info@macoracing.com, alebo telefónnom čísle +421 905 616 466.

TEŠÍME SA NA VÁS!

 

Prihlasovací online formulár:

 

 

Meno a priezvisko:
E-mail:
Adresa:
PSČ + mesto:
Štát:
Telefónne číslo:
Miesto, dňa:

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *