Grande Finále DFRA v Moste

Richard Karnok

Okruhová agentúra DAFIT FILLA racing agency organizuje budúci týždeň 13.-14.9.2017 svoju poslednú tohtoročnú akciu Grande Finále na autodróme v Moste. V harmonograme podujatia je opäť poriadna porcia voľného jazdenia na autodróme s možnosťou dobrovoľných pretekov pre amatérskych jazdcov. Počas dvojdňového podujatia prebehne aj vyhlásenie celkového poradia Yamaha Dunlop cupu 2017 a špeciálna losovačka o skúter a losovačka o zájazd na Bali.

1. DEŇ PRETEKY a 2. DEŇ VOĽNÉ JAZDY
V Moste na finálovom podujatí je harmonogram otočený, teda prvý deň bude pretekový, kde ťa čaká 3x 20min a 1x 15min (4 výkonnostné skupiny) + preteky (600cc, 1000ccm, Racer (open), naked, twin, supermono) + OPEN PITLINE 60 min. Večer prebehne celkové vyhlásenie Yamaha Dunlop cupu 2017, špeciálne bonusová losovačka o skúter a zájazd na Bali. Pripravené je grilovanie, pivo zadarmo a nápoje za 25,-Kč podľa výberu. Celý večer bude sprevádzať živá kapela THE FLOPS.
Preteky a voľné jazdy sú určené pre začiatočníkov, moto s ŠPZ, skúsených alebo amatérskych jazdcov, ktorí sa môžu zúčastniť pretekov bez licencie.

ZAHRNUTÉ V CENE:
– transpondér
– Individuálny inštruktor (ZDARMA)
– bezodný energetický nápoj + bidon
– Profi FOTO z podujatia
– Organizácia kvalifikácií a pretekov
– Steak a pivo

ŠPECIÁLNI INŠTRUKTORI V MOSTE
Táto akcia bude EXTRA nabitá inštruktormi a individuálnym tréningom! Pre začiatočníkov budú ZADARMO pripravení Kamil Holán, Marek Hartl, Michal Filla, Aleš Nechvátal, Tomáš Zajac, Jirka Kadeřábek a David Ouředníček.

ŠPECIÁLNA LOSOVAČKA
V Moste prebehne špeciálne losovanie o skúter YAMAHA 125, ktorý vyhrá niekto z jazdcov, ktorí si zakúpili celú sezónu s DFRA.cz
Druhé špeciálne žrebovanie prebehne o zájazd na BALI, kedy v zlosovaní budú všetci, ktorí prídu na preteky alebo voľné jazdy do Mostu. 1 zakúpený deň = 1 lístok, zakúpené dva dni = 2 lístky do žrebovania.

REGISTRÁCIA:
Registrovať sa môžeš na odkaze: www.dafitmotoracing.com/autodrom-most13-14-9-17/

Príď si zajazdiť na okruh, pretekať a ukončiť okruhovú sezónu 2017 vo veľkom štýle na autodróm do Mostu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *