Dve otázky pre slovenských pretekárov (16.)

Richard Karnok

V šestnástom pokračovaní našej „telenovely“ sú na rade Marek Pecúch, Peter Neštický a Vladimír Ruža.

1. Ako hodnotíte uplynulú sezónu?
2. Aké sú vaše plány a ciele pre rok 2013?

——————————————————————————————

Marek Pecúch, MM SR Mini Moto (trieda Senior Open 40):

1. Samotné Medzinárodné majstrovstvá Slovenska  2012 hodnotím ako super akciu, konečne sa tu tento seriál uskutočnil a som veľmi vďačný tým, ktorí sa o to postarali. ďakujeme.

2. V sezóne 2013 sú planý neočakávané ale prekvapivé, pretože sa chystám jazdiť na skútri, ktorého sme zohnali počas zimy, takže sa uvidíme v open kategórii skútrov!

——————————————————————————————

Peter Neštický, Slovenský pohár CPM (trieda do 600 ccm):

1. Tohtoročná sezóna pre mňa nezačala práve najlepšie, lebo hneď na prvom podujatí som zadrel motor na novej motorke. Kým sa mi ju podarilo opraviť, musel som jazdiť na svojej predchádzajúcej. Dosť mi to pokazilo náladu, ale v priebehu SP sa to zlepšilo a preteky som si užil aj vďaka atmosfére a kamarátom, s ktorými sa tam stretávame. Takže sezónu 2012 by som nakoniec zhodnotil pozitívne, organizátorom nemám čo vytknúť a chcem sa poďakovať priateľke Lenke a rodine za podporu a trpezlivosť a kamarátom, osobitne – Romanovi Kudlíkovi a Maxxovi, ktorí mi dosť pomohli s motorkou a jej servisom.

2. V sezóne 2013 by som si rad zajazdil pár pretekov, neviem však ešte či cely seriál SP, všetko bude závisieť od financií, ktorých je čím ďalej tým menej :-). 

——————————————————————————————

Vladimír Ruža, SG Fix Racing, Majster SR a Vicemajster Alpe Adrie (Superbike):

1. Uplynulá sezóna bola čo sa týka celkového hodnotenia Alpe Adrie zatiaľ moja najúspešnejšia. Druhé miesto to je umiestnenie, s ktorým som vopred absolútne nerátal, ale podarilo sa a som za to veľmi rád.

2. Podstatné je pre mňa to, že môžem zase jazdiť v SG Fix tíme, čo mi zaručuje, že budem mať perfektné zázemie a perfektne pripravený motocykel. Inak zatiaľ neviem čo všetko budem jazdiť, takže nejaké plány dopredu neviem povedať. Určite by som chcel isť Majstrovstva Slovenska a ostatné uvidím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *