Dve otázky pre slovenských pretekárov (10.)

Richard Karnok

V desiatom pokračovaní nášho seriálu sú v hlavných úlohách Roman Kudlík, Kristián Kleštinec a Marián Tarhanič.

1. Ako hodnotíte uplynulú sezónu?
2. Aké sú vaše plány a ciele pre rok 2013?

——————————————————————————————

Roman Kudlík, Garo Racing Team, víťaz Slovenského pohára CPM (trieda do 600):

1. Uplynulú sezónu hodnotím kladne aj napriek dvom pádom ,čo spotrebovalo moje zásoby žltej farby :-D. Spoznal som veľa príjemných a zaujímavých ľudí a zažil množstvo zážitkov, dobrých aj menej dobrých. Sezónu som ukončil bez zranenia čo je ,,pre mňa“ najväčší úspech, samozrejme že si vážim aj umiestnenie v SP ;-). Jazdilo sa celkom veľa, len ma mrzí že sme tento rok málo absolvovali Panonnku, takže budúci rok to musím napraviť.

2.  Vzhľadom na to, že už nevlastním svoj motocykel, tak som si postavil 14 rokov starý motocykel (Suzuki gsxr 600 srad) k obrazu svému 🙂 a po otestovaní čo tento stroj ešte dokáže sa rozhodnem čo vlastne pôjdem jazdiť. A keďže sa venujem servisu, opravám, úpravám a ladeniu motocyklov už celkom dlhú dobu, tak by som sa chcel venovať  tým mladším a tým, ktorí o to budú stáť. Veľmi ma lákajú endurančné preteky, takže určite si zajazdím aj niečo také. S pozdravom a veľa šťastných kôl všetkým racerom 🙂

——————————————————————————————

Kristián Kleštinec, Motoklub Senec, MM SR skútrov (trieda Street):

1. Uplynula sezóna bola plna očakávaní od novej motorky a od konkurencie. Technika šlapala relatívne dobre, ale jazdecky som mal nevyrovnané výkony v celej sezóne. No oproti minulému roku bol cítiť určitý progres. Takže sezónu môžem hodnotiť pozitívne aj keď je stále dosť toho zlepšovať.

2. Plány na budúci rok sú ďalej pokračovať v MM SR, pravdepodobne ma čaká prestup do vyššej kategórie.  Pripraviť motorku na 110%, skúsiť pár pretekov v ČR a snažiť sa dosiahnuť čo najlepšie výsledky a hlavne bez pádov a zranení .

——————————————————————————————

Marián Tarhanič, oldtimery a Ducati Cup:

1. Okrem prvého víťazstva v Ducati cupe na Slovakia Ringu bolo všetko zle. Technické problémy, zdravotné problémy a vlastne z ostatných pretekov nebolo nič.

2. Chcem absolvovať všetky preteky Oldtimerov na Slovensku na práve pripravovanom stroji Benelli 500. Cieľ v umiestnení nie je podstatný, lebo ide radosť zo svižného zvezenia sa a o neopakovateľnú atmosféru týchto podujatí.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *