Denis Kováč zvíťazil v nemeckom Wittgenborne

Richard Karnok

Skvelý výsledok zaznamenal na predposlednom podujatí Európskeho pohára skútrov v nemeckom Wittgenborne slovenský pretekár Denis Kováč.

Denis Kováč:

Na preteky sme vyrazili už vo štvrtok, keďže sme mali pred sebou kus dlhej cesty. V piatok sa celý deň jazdilo a skúšali sme rôzne nastavenia. V sobotu nás čakali štyri voľné a dva merané tréningy, kde som vybojoval štvrté miesto so stratou na prvého +0.4 sekundy. V nedeľu ráno nás čakal warm up a motor a dvoje preteky.

V prvých pretekoch po dobrom štarte som bol hneď od začiatku na druhej pozícii. Súboje boli skvelé a bolo sa na čo pozerať. Nakoniec som skončil na druhom mieste.
Druhé preteky repete, po štarte druhá pozícia a opäť dobré súboje, ktoré som vyhral. Celkovo som skončil prvý a po pretekoch Nemci mali na čo pozerať 🙂

Najväčšiu zásluhu má na tomto všetkom Vladko Gudaba, ktorý mi vždy nachystá top motory, ale tentoraz klobúk dolu. Takže veľké ďakujem, Vladko. Nechali sme za sebou mená ako Andrea Lukas, Dustin Schnell, Carsten Schmith.
Ďalej chcem poďakovať partnerom: Comacc stav reality Patek Family, s.r.o, Gudaba performance, Scootland Zewla team, maminke a frajerke Laurike.
Ďalšie (posledné) preteky nás čakajú vo Francúzsku, kde budem bojovať o celkovo tretie miesto.

Tlačová správa Denisa Kováča

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *