2% pre RC Záhorák – Memoriál Arnolda Gašpara

Richard Karnok

Vážení kamaráti a priaznivci motorizmu!
Na deň 28.8.2016 opäť pripravujeme Memoriál Arnolda Gašpara – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska cestných historických motocyklov v Malackách.

Tento rok máme zároveň významné výročie, v poradí už 20. preteky v histórii. Tieto preteky, ktoré prilákajú do Malaciek jazdcov až zo siedmich krajín, nie sú len spomienkou na zakladateľa p. Gašpara, ale hlavne podujatím spájajúcim ľudí motoristickým športom! Každé takéto nekomerčné podujatie nie je možné zrealizovať v prvom rade bez obrovského nadšenia členov klubu a v druhom rade bez podpory sponzorov.

Nezištné nadšenie nám určite nechýba, ale kde potrebujeme vašu pomoc je finančná podpora napr. formou 2%. Všetky vami poskytnuté prostriedky nebudú použité na financovanie jazdcov klubu, ale výlučne na realizáciu pretekov.

Darovať 2% z vašich daní je jednoduché, stačí nám len odovzdať vaše potvrdenie o zaplatení dane a podpísať tlačivo, ktoré stiahnete kliknutím sem. O vyplnenie a zaslanie na daňový úrad sa už postaráme my. Ak by ste nám chceli potvrdenie a tlačivo posielať poštou, nižšie nájdete našu adresu.

Aby ste si oživili priebeh minuloročných podujatí navštívte prosím našu stránku: www.rczahorak.sk, alebo si pozrite video pod týmto článkom.

Ďakujeme veľmi pekne za podporu pri udržaní 45-ročnej motoristickej tradície v Malackách!

RACING CLUB ZÁHORÁK
Vlado Blusk
predseda klubu
Svätoplukova 23
901 01 Malacky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.