Do Trenčína aj s národnou licenciou AČR! Bude povýšená na medzinárodnú

Richard Karnok

Národné licencie budú povýšené na medzinárodné.

Výborná správa pre pretekárov s národnými licenciami Autoklubu ČR. Predseda komisie cestných motocyklových pretekov AČR Matěj Smrž nás práve informoval, že pretekári s národnou licenciou sa budú môcť zúčastniť pretekov v Trenčíne a takisto v októbri na Slovakia Ringu, pretože národné licencie budú automaticky povýšené na medzinárodné bez doplatku. Jediné, čo budú musieť pretekári platiť je rozdiel ceny poistenia do zahraničia k medzinárodnej licencii. Vyriešenie celej licencie zaberie desať minút. Prinášame vám potrebné informácie.

1. Ten kdo má národní licenci musí do systému https://is.autoklub.cz/login a zažádat si o navýšení na mezinárodní licenci. Rozklikne si parametry své licence a požádá o změnu. Systém ho dále navede jak dál…

2. Oproti národní licenci je navíc *Souhlas jezdce s antidopingovými pravidly, pouze „tisk“, vyplnit a poslat dle instrukcí v systému.

3. Je nutné zaslat email p. Janě Vaňkové na vankova@autoklub.cz (Tel.: +420 222 898 268, GSM: +420 606 795 898 jenom mezi 7:30 – 16:00) a poslat následující informace, tak aby interně mohla zrušit přeplatek na mezinárodní licenci.
    – jméno jezdce
    – číslo současné licence
    – datum žádosti o změně licence
    – pro jaký závod (28.-30.8. Trenčín / 2.-4.10. Slovakiaring nebo obojí)

4. Jezdec uhradí pouze rozdíl pojištění do zahraničí k mezinárodní licenci.

5. Jakmile se peníze za pojištění připíšou na účet Autoklubu, informace o změně licence přijde každému na email.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *