Video: Šampionát Alpe Adria v roku 2016 na Slovakia Ringu

Richard Karnok

Našimi videami väčšinou spomíname na časy dávnejšie, no tentoraz urobíme výnimku. Vrátime sa o necelé 4 roky späť a pozrieme si 27-minútový žurnál zo záverečného podujatia šampionátu Alpe Adria, ktoré sa konalo na Slovakia Ringu a promotérom seriálu bola v tom čase slovenská motocyklová agentúra Slovakia Ring na čele s Petrom Šurinom.

Pri pohľade na štartové rošty pretekov, ktorých sa počas víkendu zúčastnilo viac ako 200 (!) jazdcov, môžeme na tieto časy už len s nostalgiou spomínať. Počet presahujúci 200 súťažiacich bol pravidlom a aj na Grobniku, kde vždy štartuje menej pretekárov, sa vtedy predstavilo dnes neuveriteľných 160 jazdcov! Len ťažko môžeme očakávať, že aj napriek príchodu ďalšieho promotéra ešte niekedy uvidíme v seriáli Alpe Adria také počty štartujúcich jazdcov…

V žurnále, ktorý uvidíte a pripravovala ho práve slovenská motocyklová agentúra Slovakia Racing, mohli motocykloví fanúšikovia sledovať nielen reportáže z pretekov, ale aj zábery zo zákulisia, či rozhovory s najúspešnejšími jazdcami. Žurnál bol vysielaný na niekoľkých televíznych staniciach a bol pripravovaný v anglickom jazyku, pričom jednotlivé televízie ho pred odvysielaním dabovali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *