Veľká noc na Slovakia Ringu

Richard Karnok

Ak neviete čo robiť cez veľkonočné sviatky máme pre vás pár tipov na ich strávenie! K doteraz známym informáciám pribudlo niekoľko zaujímavostí.

Zahájenie motocyklovej sezóny, 7. – 8. 4. 2012

Predĺžený veľkonočný víkend začneme zahájením Motocyklovej sezóny. Príďte si užiť jedinečnú atmosféru a zažite tohtoročné sviatky netradične. Otváracie jazdy pre Vás čo ste sa stihli zaregistrovať budú prebiehať na okruhu Slovakia Ring v dňoch 07. – 08. apríla.

Jazdci ktorí si ešte nepožiadali o vystavenie licencie pre Slovenský pohár 2012  môžete svoje žiadosti podať priamo na okruhu v sobotu, kedy bude prítomný  aj lekár.

Tí, ktorí by ste si chceli registráciu vybaviť už v piatok máme pre vás dobrú správu – registrácia na víkendové jazdy  začne už  v piatok od 15.00 hod. do 20.00 hod. na okruhu.

Ako bonus pridávame piatkové voľné jazdy pre verejnosť (6.4.2012) ZDARMA pre všetkých, ktorí zaplatili štartovné na Zahájenie motocyklovej sezóny na obidva dni.

Vezmite svojich kamarátov, fanúšikov a užite si Veľkonočný  víkend na Slovakia Ringu.

Vstup pre divákov: zdarma

 

STAR Motorcycle School, 7. – 8. 4. 2012

Lahôdkou pre všetkých motorkárov bude počas nadchádzajúceho víkendu aj STAR Motorcycle School (STAR = Skills and Techniques for Advanced Riding). Ide o americkú školu, ktorá z vás urobí istejšieho jazdca, či už ste bežný motorkár alebo okruhový fanatik. Hlavným inštruktorom školy je americký pretekár Jason Pridmore, majster sveta v seriáli Endurance World Championship a dvojnásobný majster USA.

Jason a jeho team sú už na okruhu oddnes (na fotke) a zoznamujú sa s podmienkami.

Príďte prevetrať svoju motorku a zdokonaliť si jazdu na okruhu alebo v bežnej premávke.

Super správa pre všetkých, ktorí majú záujem sa zúčastniť – máme ešte pár miest voľných, v prípade záujmu je možné zaregistrovať sa priamo na mieste.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *