Večer majstrov SMF 2018

Richard Karnok 2

V sobotu 8.12.2018 sa v Divadle v Púchove uskutočnilo slávnostné dekorovanie majstrov motocyklového športu za rok 2018, tzv. „VEČER MAJSTROV SMF 2018“. Tento ročník sa niesol v duchu tohtoročných osláv 25. výročia založenia SMF a to i za účasti zástupcu európskej motocyklovej federácie – Martin de Graaff.

Tento slávnostný večer otvoril prezident SMF, pán Ing. Peter Lazar, ktorý na úvod privítal všetkých čestných hostí ako napríklad JUDr. Katarínu Henekovú, primátorku mesta Púchov, zástupcu Talianskej motocyklovej federácie – Luigiho Favarata a, samozrejme, v neposlednom rade Martina de Graaffa z Holandska.

Následne sa pristúpilo k slávnostnému dekorovaniu 41 majstrov za sezónu 2018 v šiestich disciplínach SMF, medzi ktorými nechýbal náš úspešný „dakarista“ Štefan Svitko, ktorý v športovej sezóne 2018 získal už neuveriteľný 20-ty titul medzinárodného majstra SR.

Okrem víťazov sezóny 2018 boli ocenení i jazdci, ktorí v tomto roku získali významné umiestnenia v rámci medzinárodných podujatí FIM a FIM Európa, alebo na zahraničných majstrovských seriáloch. Ocenili sme i „MACO Racing Team“, ktorý tento rok oslávil 20. výročie svojho založenia. Avšak nie všetky tituly majstrov SR získali slovenskí jazdci – medzi víťazmi boli i jazdci z Maďarska, Poľska či Českej republiky.

Dekorovanie víťazov jednotlivých kategórii a tried disciplín SMF bolo i tento rok spojené s programom a spoločenským posedením. Celý večer sa niesol vo veľmi príjemnej a priateľskej atmosfére, ktorý pokračoval až do neskorých večerných hodín.

Zoznam ocenených

Zdroj: SMF
Foto: Michal Tvrdý
Video AND Production
ý

2 komentárov k článku “Večer majstrov SMF 2018

  1. super video 🙂 som rád že som tam videl všetky tohtoročné úspechy SMF je dôležité kolko vydali licencí ale na druhej strane boli nejaké výsledky ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *