Slovenský pohár pokračuje 26. júna na Slovakia Ringu

Richard Karnok 12

V utorok 26. júna sa na Slovakia Ringu uskutoční piate podujatie Slovenského pohára, kde organizátori aj tentoraz pozývajú nielen pretekárov, ale aj divákov, pre ktorých je aj tentoraz vstup zdarma.

Seriál sa tak po návšteve maďarského Hungaroringu vracia opäť domov a to znamená, že štartovať budú aj jazdci triedy 125 ccm. Májové preteky na Slovakia Ringu bolo podľa slov samotných pretekárov veľmi vydarené a to isté môžete preto očakávať aj teraz, keď je podujatie SP hlavným programom dňa a nie je len pridruženými pretekmi k inému podniku.

Všetky najdôležitejšie informácie k podujatiu nájdete v Zvláštnych ustanoveniach, ktoré si môžete stiahnuť odtiaľto…
Časový harmonogram nájde tu…

12 komentárov k článku “Slovenský pohár pokračuje 26. júna na Slovakia Ringu

 1. proč lidi co měli zájem nejedou?? to je jednoduche ,první závod a zmatky kolem a tak prave proto!!

 2. Tiež som bol z toho prekvapený, keď som to zbadal 🙂 Kľudne môžeš písať česky, na Slovensku v pohode rozumieme. Opačne je to to vraj horšie, mladí ľudia už predsa nevyrastali za spoločného štátu.

 3. Nerad by som to riešil k verdiktu vo style: zaplatil si, ale je málo jazdcov, tak 125 nepojdú, keby to tak bylo, tak budem velmi zklamaný a budem to muset riešit cez nášho právného zástupcu, pretrože tu je velká právna diera. Máme to tak, že naše prihlásenie do pretetku je ohlásené právnému zástupcovi a ten sa zabýva účtom Moto Racing PosPa. Touto cestou by som šiel velmi nerad. Prosím ťa za odpoveď.
  Vďaka ti. PosPa.

  1. Čau PosPa, 125-ky pôjdu určite!!! Oni sa idú vždy aj keď je málo prihlásených. Pokiaľ organizátor včas nevydá správu o tom, že to ruší, tak sa samozrejme idú a organizátor ich rušiť nebude, keďže sú normálne tento rok súčasťou seriálu. Uvidíme v roku 2013, po tom ako najprv toľkí tento rok prejavili záujem a nakoniec nejdú, je možné, že už ich o rok nevypíšu. Pokiaľ si sa pýtal na slovakiaring.sk, tak tam o tom nik nič nevie, oni to neorganozujú, odkazoval som Ťa na FÓRUM na stránke organizátora, teda SLOVAKIARACING.SK, tam by si sa odpovede dočkal, ale pozerám tam a žiadny Tvoj príspevok tam nevidím (len sa im to tam trochu spamuje 🙁 ) a takisto sú tam kontakty, z ktorých by si sa odpovede dočkal, opakujem slovakiaring s tým nemá nič. Čo sa týka tej štartovky, tak to že si sa prihlásil neznamená automaticky, že budeš vedieť štartovú listinu. Ale ver mi, že veľa Vás tam určite nebude. Tak tomu bolo aj doteraz, čo je vidieť aj vo výsledkoch. Žiaľ, taká je situácia. A prečo ju nezverejnili? Ľudia sa zvyknú prihlasovať na mieste, ale to všetko sa dá zistiť, pokiaľ budeš kontaktovať za to zodpovedných ľudí 🙂 Kontakt: info@slovakiaracing.sk, t.č. +421 905 407 656 (to číslo je na Peťa Šurinu, on Ti určite všetko vysvetlí). Ver mi, že preteky budú, chalani určite nebudú mať dôvod robiť nejaké podrazy. Inak ja tam nebudem, nemôžem sa zúčastniť, ale teším sa na Teba do Kopčian!!! Verím, že tam zasa budeš 🙂

  1. O štartovej listine nič neviem, pozeral si asi stránku slovakiariacing.sk. Tam je aj fórum, skús sa spýtať tam radšej. Ale 125 by mali ísť.

   1. PosPa: písal som aj na slovakiaring.cz – ale stále mi neprišiel žiadný e-mail, a ani žiadny telefonny kontakt. Na webe slovenského pohára taktiež neni žiadna štartovná listina pre 125SP+nelicencovaní. Risso, prečo? Ale som z toho zlý, nikto mi neni schopný odpovedať? opat se pýtam -. prečo? Zapltili sme štartovné, tak prečo nám tu chýbajů tyto info o štartovce?

     1. Dobré ránko Milanko, vidím, že pracujeme obaja naraz už od rána 🙂 Práve som odpovedal vyššie 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *