Šampionát UEM Alpe Adria pokračuje v Rijeke

Richard Karnok 7

PRIEBEŽNE AKTUALIZOVANÉ – V chorvátskej Rijeke sa koná štvrté podujatie šampionátu UEM Alpe Adria, ktoré tentoraz nie je súčasťou Majstrovstiev Slovenska. Z našich zástupcov sa preto na mieste predstavia len tím SG Fix Racing a v tíme Maco Racing štartujúci Švajčiar Greg Junod. Celé podujatie je spojené z pretekmi Majstrovstiev sveta Sidecarov.

Live Timing z Rijeky môžete sledovať tu…

NEDEĽA:

Víťazstvo Michala Puškára v triede 125 SP a tretie miesto Vladimíra Ružu v Superbikoch, to sú z Rijeky najdôležitejšie a najradostnejšie správy pre slovenských fanúšikov.

Výsledky pretekov:

125 SP + 125 GP + Moto3
STK 600
STK 1000
Supersport
Superbike

————————————————————————————-

SOBOTA:

 

Kvalifikácia:
125 SP + 125 GP + Moto3 (Vo výsledkoch 125SP, 125 GP a Moto3 je uvedený Talian Alessio Cappella na motocykli triedy 125SP, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o stroj kategórie Moto3)
STK 600
STK 1000
Supersport
Superbike

 

7 komentárov k článku “Šampionát UEM Alpe Adria pokračuje v Rijeke

  1. Tak by mě docela zajímalo, jestli opravdu budou uděleny body do AA za tř. 125 GP/Moto3, když byli na startu pouze tři jezdci? Dle výsledků není nikdo další, kdo by např. nedokončil závod. Přitom k udělení bodů, aspoň pokud je mi známo, je třeba, aby tech. přejímkou před závodem bylo převzato min. 6 jezdců???

    1. Svůj příspěvek beru zpět. Po podrobném prostudování řádů AA jsem zjistil, že jsem žil v omylu. 🙂

    1. Samozrejme, vieš, majstrák sa tam roky jazdil, ale mnohým to bolo veľmi ďaleko, teda hlavne finančne. Tiež si myslím, že je to správne tak, keď to nie je súčasťou nášho šampionátu.

  2. a to sa teraz ide v rieke len cisto alpe adria cup ? lebo na hodnoteny je po panonii cesky most…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *