Poďakovanie a výzva pretekárom

Richard Karnok 3

Redakcia Moto-cup.sk ďakuje pretekárom, ktorí sa zdieľajú s informáciami na našom portáli.

 

Nedávno sme zverejnili článok s názvom „Moto-cup.sk je tu aj pre vašu prezentáciu“ a reakcia pretekárov po úvodných pretekoch IMRC potvrdila, že mnohí pochopili o čo ide. Séria článkov s hodnoteniami prvých pretekov od samotných jazdcov dokazuje, že prezentáciu na internete mnohí berú vážne.
Všetkým, ktorí poslali svoje články ďakujeme a pripomíname, že výzva posielať po pretekoch články platí pre všetkých. Aj tak sa totiž stalo, že sa mi niektorí ozvali s tým, že či by taký článok mohli mať aj oni, alebo to je len pre vyvolených 😀 😀 😀

Práve preto ešte raz pripomíname informácie:
Ste pretekár, alebo máte pretekársky tím a chcete sa viac zviditeľniť? Stránka Moto-cup.sk je určená aj pre vás!
Keďže je priestor serveru Moto-cup.sk, patriaci Športovej komisii CPM, určený pre všetkých fanúšikov a takisto pretekárov, máte možnosť sa o svojich úspechoch či zážitkoch zdieľať práve aj tu. Či už zasielaním svojich tlačových správ, ktoré radi zverejníme, alebo predstavením svojich osobných a tímových stránok, ktoré budeme rovnako radi prezentovať. Môžete však seba, alebo svoj tím predstaviť článkami aj keď nemáte svoj vlastný webový priestor.
Pochopiteľne, stačí nám vaše príspevky zaslať najlepšie aspoň s jednou fotografiou a my všetko zverejníme. V prípade záujmu či otázok prosím píšte na adresu karnok@motomedia.sk, alebo volajte na telefónne číslo +421 905 444 198.

Prečo sa prezentovať na stránke Moto-cup.sk?
Pretože je to jediný web na Slovensku, ktorý najaktuálnejšie mapuje dianie na slovenskej cestnej pretekárskej scéne, pričom je napojený priamo na organizátorov podujatí a seriálov, čím prináša dôležité informácie nielen fanúšikom, ale aj pretekárom.
Za necelé dva roky existencie serveru Moto-cup.sk neustále stúpa jeho návštevnosť, pričom po pretekárskych podujatiach prekračuje denný počet návštev hodnotu tisíc až dve tisíc čitateľov.
Aj preto každá informácia od vás nájde iste množstvo adresátov. Je jedno, či ide o správy z cestných pretekov od MS po Slovenský pohár, Oldtimery, skútre, alebo minimoto. Rozšírime tak spoločne webový priestor o našich pretekoch a pretekároch, ktorý nám už dnes, podľa slov mnohých zahraničných čitateľov, závidia v okolitých krajinách.

3 komentárov k článku “Poďakovanie a výzva pretekárom

  1. Všem motocyklovým závodníkům i těm co teprve začínají přeji:
    AŤ SE DAŘÍ.

  2. Mas pravdu Risko. Nie je to pre vyvolenych, ale pre vsetkych „Vylovenych“ z ulic a garazi, ktori okusili okruhove jazdenie. Nehanbite sa a piste…

    1. Máš pravdu, zažil som aj to, že nechceli písať, lebo neovládajú pravopis… Ale ja to aj tak opravujem ešte, takže nie je problém. Od toho som tu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *