Októbrové podujatie M SR a ČR na Slovakia Ringu je potvrdené

Richard Karnok 1

Športová komisia CPM SMF oznamuje, že v týchto dňoch uzatvorila rokovania s okruhom Slovakia Ring ohľadne uskutočnenia plánovaného posledného podujatia tohtoročného majstrovského seriálu a podujatie v dňoch 6.-8. 10. 2017 sa v Orechovej Potôni uskutoční!

Po zrušení seriálu MOTOCh, v rámci ktorého sa tento rok mal uskutočniť i seriál majstrovstiev SR CPM (po druhom podujatí na Pannoniaringu) sa Športová komisia CPM a Autoklub ČR dohodli na spoločnom uskutočnení následného podujatia v Moste (14.-16.7.) a do kalendára M SR CPM bolo dodatočne zaradené i júlové podujatie šampionátu Alpe Adria na Pannoniaringu.

Z dôvodu dodržania počtu podujatí seriálu sa ŠK CPM SMF dohodla s okruhom Slovakia Ring na uskutočnení plánovaného podujatia M SR v dňoch 06.-08. 10. 2017 a to opäť v spolupráci s AČR, t.j. prvý októbrový víkend sa na Slovakia Ringu uskutoční podujatie spoločných majstrovstiev Slovenskej a Českej republiky. Bližšie pokyny k podujatiu budú publikované v najbližších dňoch prostredníctvom zvláštnych ustanovení k podujatiu.

ŠK CPM SMF

Jeden komentár k článku “Októbrové podujatie M SR a ČR na Slovakia Ringu je potvrdené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *