Majstrovstvá Slovenska a Alpe Adria pokračujú spolu so svetovými sajdkárami cez víkend na Pannonia-Ringu

Richard Karnok 1

Maďarský Pannonia-Ring bude cez víkend 30. 6. a 1. 7. hostiť tretie podujatie medzinárodného šampionátu  Alpe Adria, ktoré bude zároveň druhým zastavením majstrovstiev Slovenska v triedach Stocksport 300, Superstock 600, Supersport, Superstock 1000 a Superbike. Diváci si môžu navyše užiť dvoje pretekov svetového šampionátu sájdkár, ktoré nám prekrásny športové zážitky ponúkli v máji na Slovakia Ringu.

Preteky motocyklov a sajdkár v Maďarsku sľubujú množstvo kvalitných súbojov, prekvapením je, že sa na mieste predstaví aj Ondrej Ježek, donedávna účastník svetového šampionátu Superbike a takisto Karel Hanika, ktorý práve za Ježka do MS Superbikov naskočil. Okrem nich uvidíme kompletnú alpsko-jadranskú špičku vo všetkých triedach, ktoré sme na Slovakia Ringu aj v Poznani mohli sledovať nielen na okruhu, ale vďaka promotérskej spoločnosti Lutec Racing aj Live videom na internete. Pokiaľ však pred internetovým prenosom uprednostníte návštevu podujatia, tak nezabudnite, že prvé preteky sa konajú už v sobotu (od 13:20 hod) a druhé tradične v nedeľu (od 11:00 hod.)

Všetky potrebné informácie k podujatiu nájdete po kliknutí sem…

Priebežný stav Alpe Adrie
Priebežný stav M SR
Priebežný stav MS sajdkár

Text: Richard Karnok
Foto: Petr Štola

Jeden komentár k článku “Majstrovstvá Slovenska a Alpe Adria pokračujú spolu so svetovými sajdkárami cez víkend na Pannonia-Ringu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *