Juraj Knezovič je s Brnom spokojný

Richard Karnok

„Multiinštrumentalista“, motardista aj cestár, Juraj Knezovič nám opäť poslal on board video z brnianskeho podujatia IMRC, a tak si okrem jeho pocitov vyjadrených v jeho slovách môžete všetko pekne pozrieť aj z jeho motocykla, s ktorým absolvoval preteky IMRC a M SR triedy Superbike a Slovenského pohára, kde boduje do hodnotenia veteránov.

Juraj Knezovič:
„Brno bolo pre mňa zaujímavou skúsenosťou a prvými pretekmi na tomto peknom a členitom  okruhu. Zápasil som síce so zranením členku a kolena spred týždňa na supermote, ale obidve rozjazdy som na moje pomery odštartoval vcelku slušne. Vedel som však, že postupne pôjdu cezo mňa rýchlejší jazdci a to hlavne vo výjazdoch. Tie sú mojou slabou stránkou a nakoľko jazdím bez trakcie, hlava nejako nechce viac pustiť tú pravú ruku na plyne. Asi to už bude pribúdajúcimi rokmi :-).
Vo videách bude pravdepodobne najväčšou hviezdou „Csonti“ za nájazd v poslednom kole prvej jazdy na mňa a Gábora Fenyvesiho a v druhej jazde tiež, keď som ho mal polovicu pretekov pred sebou, takže si aspoň môžete vychutnať jeho techniku jazdy. Určite sa tam ale nájde aj zopár ďalších jazdcov.
Chcem sa poďakovať Borisovi Mentelovi z Motomaxxu za prípravu techniky a podvozku K-TECH, ktorý fungoval výborne a taktiež synovi Michalovi, ktorý mi počas pretekov prvýkrát asistoval ako mechanik. Arrivederci a Pannoniaring.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *