Macerano ‚RT‘ vo Vysokom Mýte

Tento víkend sa konali, v poradí druhé, medzinárodné preteky Juniorov vo Vysokom Mýte v Čechách. Za náš tím jazdilo 5 chalanov. Lukáš, Simi a Lucko v kategórii Yamaha PW50, Lukáš v Pitbike Junior a Maťko v MiniGP-0.

Už sme si zvykli že na tejto dráhe nám to počasie skoro vždy skomplikuje a tak bolo aj tentokrát. Zima, vietor, dážď no katastrofa. Napriek tomu sme si užili a prežili super víkend. Atmosféra a nálada v depe bola opäť na jednotku!! 👏💪🤹👍
U Maťka nás sprevádzali technické problémy, v kvalifikácii zadretý motor a a v prvom preteku pád. To samozrejme ovplyvnilo aj druhý pretek, takže sme zobrali body iba za 5te miesto. 😥

V kategórii PW50 boli preteky zaujímavé a napínavé, bojovalo sa do posledného kola. V tejto triede obsadili naši chalani 6te, 7me a 8me miesto kde mal Luky tak isto technické problémy a moto jednoducho nešla ako by mala.
V triede PitbikeJunior skončil celkovo Lukáš druhý a pripísal si 45bodov, ale na vyhlásení bol vyhodnotený ako víťaz svojej kubatúry.

Takže z tohoto podujatia sme si priniesli jeden zlatý pohár!! 💰🏆🏆🏆👏👏👏🏍🏍🏍🏁
Chalani boli ste všetci super a za snahu a bojovnosť si zaslúžite odomna veľkú pochvalu a všetkým gratulujem k výsledkom!!!
O dva týždne nás čaká ďalší pretek na maďarskom Kakucs ringu, od kiaľ verím prinesieme viac bodov a Vám ďalšie dobré správy!!!
Ďakujeme všetkým ktorí nám pomáhajú a za vašu podporu !!!! Všetkých pozdravujeme a tešíme sa na ďalšie tréningy a podujatia!!