Po ročnej prestávke sa motocykle vrátia do Holíča

Richard Karnok

8. Holíčsky zámocký okruh sa uskutoční 17. septembra 2016. Po ročnej prestávke tak opäť zaburácajú motocykle mestským okruhom v rámci Medzinárodných majstrovstiev Slovenska historických motocyklov a sajdkár v jazde pravidelnosti a takisto ako tradične aj Ducati Slovakia Cup, ktorý existuje vďaka Ľubošovi Gréčovi a jeho o skalným účastníkom seriálu.

Novinkou tohtoročných pretekov v Holíči bude trieda Lap of Honour – Kolo slávy, pre motocykle do roku výroby 1949, ktorou by sme chceli ukázať návštevníkom pretekov motocykle a ich krásu, ktoré si zaslúžia náš obdiv. Účastníkov pretekov čakajú krásne renovované priestory zámku, ktoré sme sa rozhodli využiť aj na výstavu motocyklov, ktorá bude už v piatok 16.9.2016. O podrobnejšom piatkovom programe prinesieme informácie neskôr.

Mesto Holíč, ako hlavný organizátor pretekov, pod záštitou primátora Zdenka Čambala, tradície dodržuje a po ukončení pretekov sa začnú Zámocké pivné slávnosti. Preteky v Holíči tak zavŕšia sezónu historických motocyklov v rámci MM SR, do ktorých sa započítavajú aj preteky v Trenčíne a v Malackách. O vyhodnotení seriálu MMSR v jazde pravidelnosti budeme informovať neskôr.

Zvláštne ustanovenia pre podujatie v Holíči si môžete stiahnuť kliknutím sem…

Prihlášku pretekára stiahnete kliknutím sem…

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Peter Baláž
Classic Club Hlohovec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *