Súťaž o oblečenie tímu Repsol Honda s TOP RACING: Poznáme mená víťazov!

Richard Karnok

V nedeľu o polnoci skončila čitateľská súťaž, ktorú pre vás pripravili motocyklový portál Moto-cup.sk a spoločnosť TOP RACING. V tomto článku zverejňujeme správnu odpoveď a mená víťazov skvelej mikiny, polokošele a čiapky tímu Repsol Honda.

Spoločnosť TOP RACING z Brna, ktorú sme si predstavili nedávno v samostatnom článku, ponúka široký sortiment voľnočasového oblečenia pre fanúšikov motocyklového športu. V ich ponuke nájdete oblečenie rôznych tímov a pretekárov MotoGP, ale aj množstvo doplnkov, medzi ktorými nechýbajú ani modely motocyklov, heliem a podobne. Všetko na jednom mieste nájdete v E-shope TOP RACING,  z ktorého si môžete priamo objednať vami vybraný tovar.

Ako znela súťažná otázka?

Ktorý z uvedených pretekárov kráľovskej triedy majstrovstiev sveta (500 cm³/MotoGP) získal pre značku Honda najviac titulov svetového šampióna s motocyklom vo farbách firmy Repsol?

1. Alex Crivillé,
2. Michael Doohan,
3. Marc Márquez

Správna odpoveď znie:

3. Marc Márquez!

Veľmi nás prekvapilo množstvo nesprávnych odpovedí, keď viac ako tretina súťažiacich odpovedala Michael Doohan. A prečo vlastne nemôže byť Doohan správnou odpoveďou? Pretože prvý z piatich titulov nevybojoval vo farbách Repsol, ale HRC a navyše partnerom tímu HRC bol v roku 1994 koncern ELF a nie Repsol 🙂 Takže Doohan má vo farbách Repsolu štyri tituly a Marc Marquez päť (2013, 2014, 2016, 2017 a 2018…). Najlepším dôkazom je nasledujúca fotografia: 

Kto bol vylosovaný a získava ceny?

1. cena: REPSOL HONDA mikina:
Eva Koňáková, Kopidlno

2. cena: REPSOL HONDA polokošeľa:
Matěj Veleba, Brno

3. cena: REPSOL HONDA šiltovka:
Pavel Nejezchleba, Česká Bělá

Víťazov budeme kontaktovať.

Ďakujeme Vám za účasť v súťaži a už teraz sa môžete tešiť našom portály na ďalšie súťaže!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *