10 komentárov k článku “Zápisnica z Valného zhromaždenia CPM

 1. Chel by som niečo povedať k tej časomiere v Kopčanoch na pretekoch,veci sa maju tak, že termin na Kopčianske preteky už bol nahlaseny niekedy asi v marci,bol v poriadku,so žiadnymi pretekmi sa neprelynal a časomiera v tom čase u p.Valacha bola už nahlasená.Bohužial ale NIEKDE sa stala chyba lebo p.Valach volal asi mesiac pred pretekmi v Kopčanoch,že nemože prist s časomierou na preteky lebo musi ist merat na preteky na slovakiaring.Ja viem že za to nemože p.Valach ,ale niekto ho musel asi stiahnuť na ine preteky a to nemožem pochopit, ked už preteky v Kopčanoch boli dávno nahlásene aj na SMF.To, že v Kopčanoch meral človek, ktory meriava na viacerych pretekoch a meria velmi dobre,tak pravidelnost meral po prvy raz a musel si vyhotovit k tomu veci(tabulky atd..) to zvladol velmi dobre.BOLO TO V ČASE PRESTAVKY,tak neviem kto sa mohol stažovať!!!!!! Prečo sa nesťažoval u organizatora?????Ja si myslim, že keby bola časomiera v poriadku,tak zasa by sa našiel nejaky nezmysel a problem ku Kopčianskym pretekom!!!!!!! Inak v Kopčanoch na pretekoch bolo okolo 160 pretekarov a NEBOLI TRIEDY ZLUČENE TAK AKO NA SLOVAKIARINGU, ZE MEZDI MOTOCYKLAMi IŠLA EŠTE AJ SIDEKAR,A ŽE V JEDNEJ TRIEDE IDU 4 MOTOCYKLE, TAK TO POTOM ČO SU UŽ ZA PRETEKY????Ale toto už može byt a nieje žiadny problem.Potom mám ešte dalši dotaz k majstrostvam europy vintage,ake majstrostva europy?????? Ved sa idu preteky len na slovakiaringu a v Holiči,tak aká europa,to je len Slovensko,ved nejdu v inom štate,a to ich ide zasa len par pretekarov.Dalšia vec Riško k tebe,na smf nemaju žiadny e-mail???? Ved odkial dostali žiadost na licenciu na preteky,vždy sa im to posielalo cez e-mail,ale dakujem tebe. že pomahaš a si fian chlap:-))Fakt ĎAKUJEM.

  1. K tomu kontaktu na smf, iste tam musia mať kontakt, o tom samozrejme nepochybujem, ale chápem aj to, že keď majú rozposielať pozvánky v jednom čase pre všetky disciplíny, tak je to vyše tisíc ľudí a asi ich ani nenapadne hľadať inde ako v zozname licencií a to aj zároveň chápem.
   K tej časomiere, ten pán to nezvládol vôbec, prestávka sa kvôli nemu podstatne natiahla a počas toho to niekoľkokrát opravoval a či to nakoniec urobil dobre už asi nezistí nikto. Už len z jeho emailovej komunikácie s organizátorom (ku ktorej mám prístup) týždne pred samotnými pretekmi som začal tušiť, že nevie do čoho ide.
   Čo sa týka Valachovcov, oni merajú celý seriál skútrov a je pravda, že Kopčany mali termín pôvodne o týždeň neskôr a preto sa Valach najprv sľúbil. Myslím, že si neuvedomil, že mu to koliduje keď dostal ten nový termín Kopčian a jeho reakcia prišla dosť neskoro. Ale opäť to nebol žiadny úmyselný niekoho počin škodiť kopčianskym.

 2. Čo sa týka tých Kopčian, tak podujatie bolo jednoznačne výborné, žiaľ, nikto nemohol vedieť, že ten časomerač, ktorý sa tváril ako majster sveta sa ukázal ako diletant, za to organizátori skutočne nemohli. Sťažnosť pretekárov je smerovaná nesprávnym smerom, i keď rozumiem, že neboli práve šťastní. To však neboli ani organizátori.

 3. Chalani, pozvánky na VZ neposiela komisia, ale sekretariát SMF v Považskej Bystrici. Pozvánky už sa neposielajú poštou, ale emailom. Myslím, že emailové adresy sa na SMF čerpajú zo žiadostí o licencie. Neviem či ich uvádzajú všetci, ale napríklad v roku 2011 ich práve chalani (David a Milan ml.) nemali uvedené v zozname licencií. Aj preto sa pozvánky na VZ zverejňujú aj na webe a o VZ informovala nielen stránka SMF, ale aj ja tu na moto-cupe a na facebooku. A účasť na VZ je právom každého kto má licenciu. Preto môžem povedať, že to, že chalani nedostali pozvánku, nie je nejaká schválnosť, viete, že ja vám nemám dôvod nehovoriť pravdu, Kopčany sú moja srdcovka, nikdy som sa tým netajil a tieto info som pre vás schválne zisťoval.

  1. Kde nás nevolajú tam sa necpeme :-),ale na SMF mail na klub majú (OK stalo sa) ohladom počtov pretekárov u nás majú na SMF všetky podklady o preteku,vrátane počtu prebraných motocyklov do preteku,podpísané tech.komisármi vrátane ich vyjadrenia o priebehu preteku ,takže opet tu niekto podáva mylné informácie ako keď ma zasadaní CPM obvinili Milana st. že nemá licenciu na riaditeľa pretekov a robil ho.Toto všetko ma utvrdzuje v rozhodnutí kašlať na celú pravideľnosť a ísť v Kopčanoch klasické preteky.Každý rok majú proti našim pretekom nejaké výhrady,ak sú oprávnené OK tie berieme,ale občas mi to pripadá akoby by ich niekto vymýšlal schválne.Za 3 podľa nás a hlavne ohlasov pretekárov úspešných ročníkov sa nikto zo SMF ani CPM neobťažoval prísť k nám sa pozrieť ,nebyť poplatkov čo každý rok platíme SMF by ani nevedeli že v Kopčanoch sa niečo pre CPM robí

   1. To ja ani neočakávam že tam niekto príde zo SMF, od prezidenta SMF, ktorý sa tento rok zachoval ako potkan ani niečo také očakávať nejde. S týmto rátať ani nemôžeš. Vždy si musíš robiť preteky ako najlepšie vieš a zadosťučinením ti musia byť spokojní diváci, pre ktorých sa to robí v prvom rade a potom referencie odo mňa, ktoré vieš že sú dobré. Robíte to dobre a najviac, aj na SMF, sa toho ak tak dozvedia odo mňa.

 4. Samozrejme že sa niektorý ludia sťažovali ale u koho my o niakej sťažnosti nevieme a ak je zavod do cca 17 hod a niektorý zdúchnu počas obednej prestavky tak nech sa nečudujú .Druhu časť svojho prispevku by som chcel venovat spravé o počtoch zúčasnených to chcete povedať že ste neboli schopný zistiť kolko pretekarov bol v Kopčanoch stačí len napísat na niektorého z členov .Ak nevie niekto ako sa na nás nakontaktovať Riško Karnok nas všetkých ma za priatelov na Faceooboku.

 5. Je pekné že sa uskutočnilo VZ CPM,ale z Kopčian nikto pozvánku neobdržal.Že kašlete na organizátora pretekov v Kopčanoch sme si už zvykli,ale prečo pozvánku neobdržali aspoň naši pretekári?Či už na Slovensku okrem tých čo jazdia motodromy iní pretekári nie su?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *