Ján Fízeľ sa na poslednom podujatí SP dobre bavil

Richard Karnok

Tradične s dobrou náladou a suverénnym vystúpením na pretekárskej trati absolvoval záverečné podujatie Slovenského pohára triedy do 600 cm3 už pred pretekmi istý celkový víťaz Ján Fízeľ z tímu GARO-RACING. O jeho dobrej nálade svedčil aj farebný dizajn jeho motocykla :-).

Ján Fízeľ:
„Na tieto posledné preteky som sa špeciálne pripravoval a pribral som 4,5kg :-), povedal som si, však máš Jano kombinézku z klokana , tá sa ti isto prispôsobí :-). Vo štvrtok ráno som si spomenul, že je to už nadchádzajúci víkend, tak som zavolal môjmu osobnému trénerovi, mechanikovi, masérovi a majiteľovi Teamu GARO-RACING v jednej osobe Romankovi Kudlíkovi, že čo a ako??? Po 35 minútach sme dospeli k tomu, že ak nič iné, tak aspoň poopekáme, povínkujeme a popodjebkávame chalanov, veď v tom sme obaja doma.
Sobota bola dosť mokrá, tak som čakal na suchú trať až do večera, no stihol som len cca osem kôl trénovania, nič moc. V nedeľu na obed som si dal len jedno rýchle kolo kvalifikácie a o dve hodiny krásne slnečné preteky, v ktorých sa nám prekvapujúco podarilo vyhrať.
Touto cestou chcem poďakovať skvele pripravenému Teamu GARO-RACING, lebo bez nich a perfektne pripraveného motocykla by som to iste nedotiahol do víťazného konca.“