Jantulík bude na Slovakia Ringu nielen jazdiť, ale aj tejpovať

Richard Karnok

Do sezóny sa mu podarilo vstúpiť úspešne, no veľmi rýchlo bolo po finančných prostriedkoch a jeden z najväčších talentov posledných rokov zostal bez možnosti jazdenia. Na vrcholnom podujatí domácej sezóny, víkendových pretekoch IMRC a Alpe Adrie, sa však od včera 19-ročný jazdec predsa len predstaví.

Po úspešnom podujatí seriálu IMRC a vzápätí CEMC sa teda na trati predstaví po dlhej prestávke. „Samozrejme, že sa veľmi teším, že si po troch mesiacoch zasa zajazdím,“ priznáva Jakub a dodáva: „Hovoriť však po tak dlhej dobe o nejakom konkrétnom cieli určite nemá význam. Hlavne si to chcem zasa užiť.“

Jakub, ktorý je študentom zdravotnej školy v Žiline sa však profesionálne venuje aj tejpovaniu, ktorého výhody po zranení ocenil už nejeden pretekár a priamo Jakub už týmto spôsobom ošetril aj niekoľko svojich súperov. Že vám tejping nič nehovorí? Nevadí, stačí kliknúť priamo na Jantulíkovu „tejpovú“ webstránku www.mtc-taping.sk a všetko potrebné sa dozviete. Ak ste teda pretekár a po zranení vás stále trápia následky, či ak budete podobné služby nútený využiť akútne na Slovakia Ringu, Jakub vám bude rád k dispozícii. Cena takéhoto „medicínskeho“ úkonu sa pohybuje od konkrétneho prípadu a viac vám o tom rád odpovie Kubo na telefónnom čísle 0949 716 243, či pri stretnutí priamo na okruhu.