Trebatice budú hostiť ďalší diel seriálu minimotocyklov a skútrov

Richard Karnok

Motosport Agency pozýva všetkých priaznivcov motocyklového športu na tretie podujatie šesťdielneho seriálu JIMC 2014 v disciplínach PW, MINI MOTO, MINI GP a SCOOTER, ktoré sa uskutoční v dňoch 12.-13.7.2014 na motokárovom okruhu v Trebaticiach.

Okrem účasti jazdcov z Čiech,Maďarska a Slovenska priamo v akcii bude možné vidieť aktívnu prácu trénerov z JUNIOR MOTO ACADEMY, ktorí pripravujú svojich zverencov  v triedach PW a MINI GP na štart  v tomto juniorskom šampionáte.

Dôležité info pre jazdcov
Príchod do parkoviska motokárového okruhu je možný po 16:00 hod v piatok t.j. 11.7.2014 (nie je možné trénovať). Zároveň žiadame jazdcov, aby sa prihlasovali na tieto preteky do jednotlivých tried cez prihlasovací formulár na stránke www.motosportagency.eu.

Technická náležitosť okruhu
Motokárová dráha prešla rekonštrukciou,vo všetkých zákrutách je položený nový asfalt s veľmi dobrou prilnavosťou povrchu.
Voľné tréningy pre všetky triedy sú naplánované na sobotu 12.7.2014 (viď.čas.harmonogram) a v nedeľu 13.7.2014 oficiálne preteky.
Voľné a merané tréningy začínajú od 8:00 hod a štart pretekov je naplánovaný na 13.00. hod.

Zvláštne ustanovenia a časový harmonogram
Stiahnuť si môžete Zvláštne ustanovenia na toto podujatie, ktorých súčasťou je aj časový harmonogram na nedeľu. Na stiahnutie pripájame aj časový harmonogram sobotňajších tréningov.

 Motosport Agency