4 komentárov k článku “Výsledky z Malaciek

  1. Všetkým dotknutým sa samozrejme ospravedlňujeme za chyby v menách. Nenapadlo nás, že je treba po časomeračoch kontrolovať mená v zozname jazdcov. Oni si ho ručne prepisovali zo štartovnej listiny a tam vznikli chyby. Náš zoznam jazdcov na našej stránke by mal byť v poriadku. Inak niekedy treba byť fakt grafológ aby sa dalo vylúštiť meno z prihlášky vypísanej ručne.

    1. Vlado, toto sa stáva takmer všade, poznáme to aj z Alpe Adrie. Pre mňa, nielen ako novinára ale aj fanúšika, bolo však dôležitejšie, že tie výsledky boli tak rýchlo. Chápem, že keď človek vidí svoje meno skomolené, tak je to nepríjemné a nepríjemné je to aj organizátorom, ktorí za to nemôžu. Každopádne obom Vašim rodinám, Kamenárovcom aj Bluskovcom a partiám okolo Vás, patrí obrovská vďaka za to, že ste svojimi podujatiami zase o kus vpred posunuli motocyklový šport u nás, a že majú ľudia opäť viac možností vidieť preteky na Slovensku.

  2. Jedna chybička v triedach A1 a A2. Nie Ľubomír Kameňák, ale Ľubomír Kamenár. Ak by sa dalo poprosím opraviť. dakujeme

    1. Peťo, nie jedna chybička, je ich tam viac 🙂 Keby som to vedel opraviť, tak by som to samozrejme urobil ešte pred zverejnením. To by museli riešiť casomerači.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *