V Holíči ocenili najúspešnejších pretekárov Vintage sezóny 2019

V priestoroch Holíčskeho zámku sa v piatok 31. januára 2020 uskutočnilo slávnostné vyhlásenie motocyklovej sezóny 2019 v kategórii Vintage

Mimoriadne vydarený večer, ktorý bol dôstojnou bodkou za vlaňajšou pretekárskou sezónou predstavil najúspešnejších účastníkov hneď troch vlaňajších seriálov oldtimerov. Okrem Medzinárodných majstrovstiev Slovenska boli ocenení pretekári Európskeho pohára Vintage a šampionátu Alpe Adria Vintage, no na mieste si ceny prevzali aj pretekári Ducati Slovakia Cupu, Babetta Cupu a Jawa 50 Cupu.

V Holíči bol za spoluprácu a celoživotný prínos motorizmu ocenený In Memoriam nedávno zosnulý Arpád Dömötör. Ceny zaňho prevzala manželka, pani Alica Dömötörová a syn Boris. Organizátori ocenili aj ďalších pracovníkov mestského zastupiteľstva mesta Holíč, ktorí sa podieľali na organizovaní septembrových pretekov v tomto meste.

Prinášame vám fotogalériu zo slávnostného večera v Holíči, ktorú pre nás pripravil Jozef Tassy.