Sezóna oldtimerov odštartuje 24. mája na Slovakia Ringu

Richard Karnok

Blíži sa prvé podujatie oldtimerov na Slovensku, ktoré sa uskutoční dňa 24. mája 2015 na okruhu Slovakia Ring (variant č. 5).

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v jazde pravidelnosti sa tentoraz spojili v českým Přeborom v jazde pravidelnosti. V štartovom poli sa predstavia sólo motocykle a sajdkáry a nebude chýbať ani Ducati Slovakia Cup. V týchto pretekoch zatiaľ nerátame s kategóriou 0 paráda.

Časový harmonogram podľa Zvláštnych ustanovení je predbežný a takisto aj spájanie tried. Pre preteky boli vyhotovené dva typy prihlášok, najmä z dôvodu, že jazda pravidelnosti v Českej republike sa jazdí v iných kategóriách ako na Slovensku, čo znamená, že pretekári jazdiaci Přebor ČR budú štartovať pod takými štartovnými číslami, ako sú zvyknutí v Čechách. Po spojení kategórií budú všetci účastníci bodovať aj v Medzinárodných majstrovstvách SR.

Chceme pretekárov informovať, že sa blíži uzávierka prihlášok, ktorá prebehne 5. 5. 2015. Boli by sme radi, keby ste sa včas prihlásili, aby sme časový harmonogram mohli čo najoptimálnejšie vypracovať.

Administratívne a technické preberanie sa uskutoční v sobotu 23.05.2015 a v ten deň bude možné aj trénovať v čase od 18.00 do 20.00 hod voľnými tréningami.

Tešíme sa na vašu účasť

Peter Baláž

DOKUMENTY
Zvláštne ustanovenia
Prihláška
Prihláška Přebor ČR

Vyplnenú prihlášku pošlite na adresu: classicc@stonline.sk