Preteky v Jičíne menia termín, budú o týždeň neskôr

Richard Karnok

Pôvodne sa mali motocyklové preteky v Jičíne, ktorých súčasťou sú okrem Preboru ČR JPHZM aj Medzinárodné majstrovstvá SR vintage v jazde pravidelnosti, uskutočniť v termíne 8. a 9. 6. 2024, ale pre konanie volieb do Európskeho parlamentu, ktoré prebehnú presne v tomto čase, musel byť zmenený ich termín.

Nový termín pretekov v Jičíne je 15. a 16. 6. 2024

Rovnaký problém nedávno riešili aj organizátori pretekov v Kopčanoch, ktorí termín presúvali o týždeň skôr. Problémom totiž je, že voliči by mohli mať problém s prístupom k volebným miestnostiam. Hoci zažili organizátori niekoľko bezsenných nocí, nakoniec sa podarilo preteky zachrániť.

„Vážení závodníci, příznivci a vy ostatní, závody v Jičíně budou! I přes komplikace a těžkosti, které se od ledna tak nějak průběžně objevovaly, se 10.ročník uskuteční. Jsem za to moc rád, protože přiznávám, že i já už jsem měl někdy pocit, že je to téměř nemožné. Přesto jsem nepřestával věřit, že to společně zvládneme. Děkuji všem, kteří pomáhali a pomáhají s organizací a na vás všechny se budeme těšit 15.-16. 6. 2024,“ uvádza sa na oficiálnom facebookovom profile organizátora.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *