Krst knihy Manet M90 – 3. augusta 2016 v Považskej Bystrici

Richard Karnok 1

Autor novej knihy, pán Zdeno Metzker st. a Veterán Klub Manín Vás srdečne pozývajú na krst novej knihy o prvom slovenskom motocykli Manet M90 vyrobenom v Považských strojárňach.

Krst knihy sa uskutoční
3. augusta 2016
o 16:00 hod
v koncertnej sále Základnej umeleckej školy v Považskej Bystrici na ulici M. R. Štefánika 2.

Kniha vyvracia mnohé mýty, ktoré o pôvode a vzniku tohto dvojpiestneho jednovalca kolujú medzi verejnosťou. Publikácia zachováva aj také detaily, ktoré sa v knihách bežne nevyskytujú. Zvlášť, keď autor bol v styku ako konštruktér Vývoja motorových vozidiel Považských strojární zo staršími kolegami, ktorí stáli pri zrode Maneta M90 a nemuseli sa spoliehať na sprostredkované informácie.

Čitateľ nájde v publikácii jedinečné hodnoverné informácie o Manete M90, vzácne technické rady a údaje, získa objektívne informácie o jeho vzniku, výrobe a mnoho užitočných vedomostí, vrátane rozsiahleho obrazového materiálu. Kniha Manet M90 sa stane výbornou pomôckou pre reštaurátorov, majiteľov, ale i motoristických nadšencov.

Veterán Klub Manín

Jeden komentár k článku “Krst knihy Manet M90 – 3. augusta 2016 v Považskej Bystrici

  1. Teším sa na novú knihu z oblasti vývoja motocyklov na Slovensku. Navyše Ing. Zdenko Metzker je odborník naslovovzatý a pritom aj veľký puntičkár s mnohoročnou praxou pri vývoji a konštrukciách súťažných motocyklov či motokár. V jeho knihe sa určite nedajú očakávať nejaké nepresnosti, preto sa na ňu teším a autorovi prajem veľa zdravia a elánu. Verím, že ešte by mal čo ďalšie porozprávať aj v budúcnosti! S úctou Marián Bertoli!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *