Kniha na predaj: Manet M90

Richard Karnok 1

Autor knihy, pán Zdeno Metzker st., pripravil pre motoristickú verejnosť novú publikáciu o prvom motocyklom vyvinutom a vyrobenom na Slovensku – „MANET M90.“

Kniha vyvracia mnohé mýty, ktoré o tomto dvojpiestnom jednoválci kolujú medzi verejnosťou. Publikácia zachováva aj také detaily, ktoré sa v knihách bežne nevyskytujú. Zvlášť, keď autor bol v styku ako konštruktér Vývoja Motorových Vozidiel Považských strojární zo staršími kolegami, ktorí stáli pri zrode Maneta a nemusel sa spoliehať na sprostredkované informácie.

Čitateľ nájde v publikácii jedinečné hodnoverné informácie o tomto motocykli, vzácne technické rady a údaje, získa objektívne informácie o jeho vzniku, výrobe a mnoho iných užitočných vedomostí, vrátane rozsiahleho obrazového materiálu.

Kniha „Manet M90“ sa stane výbornou pomôckou pre reštaurátorov, majiteľov týchto strojov, ale i motoristických nadšencov, či regionálnych patriotov. Vydavateľ verí, že kniha sa stane aj dobrým prameňom pri výučbe jednak regionálnej výchovy, tak aj predmetov zameraných na techniku.

Autor: Zdeno Metzker st.
Rok: 2016
Strany: 180

Kniha je vypredaná

Jeden komentár k článku “Kniha na predaj: Manet M90

  1. úžasná kniha, vo veľmi mnohom ma milo prekvapila, Zdenko Metzker podal bravúrny výkon veľmi pútavým písaním a hlavne puntičkársky fundovaným :-). Vrele doporučujem každému milovníkovi Manetov, motocyklov, Slovenskej histórie…každému

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *