Giacomo Agostini bude v Piešťanoch jazdiť aj na letisku!

Richard Karnok

Ako sme vás už informovali, 15-násobný svetový šampión Giacomo Agostini sa so svojou pollitrovou MV Agustou predstaví 11. júna v Piešťanoch v rámci podujatia FIVA World Rally, ktoré organizuje Automotoklub – Veteran Car Club Piešťany na čele s Jánom Horňákom (viac o podujatí sa dozviete na tomto odkaze: www.fivawr2016.org). Nakoniec však nepôjde len o jeho stretnutie s fanúšikmi, ktoré sa uskutoční na Kúpeľnom ostrove, ale svetový multišampión sa na svojom motocykli predvedie jazdami aj na piešťanskom letisku!

Na letisku v Piešťanoch sa bude totiž počas víkendu konať podujatie CAR AT TUNING PARTY, v rámci ktorého bude v sobotu od 9:00 do 12:00 hod vyhradená polovica pôvodného okruhu práve motorkám, pričom v zadnej časti smerom na Hornú Stredu bude prebiehať program podujatia CAR AT TUNING PARTY.

Po letisku sa v ten deň budú spolu s Agostinim preháňať aj ďalšie osobnosti československej motocyklovej histórie na svojich veteránskych strojoch a to bude pre fanúšikov jedinečná príležitosť pripomenúť si nielen motocykle a jazdcov minulosti, ale aj samotné miesto, ktoré písalo najhrubším písmom históriu motoristického športu na Slovensku. Práve o motocyklovú časť podujatia v Piešťanoch sa stará Classic Club Hlohovec na čele s Petrom Balážom, ktorý si rovnako nenechá ujsť príležitosť predviesť sa svojim priaznivcom na trati, kde dosiahol skvelé medzinárodné úspechy.

Navyše v osobe Giacoma Agostiniho sa na letisku v Piešťanoch predstaví desiaty svetový šampión, keď v minulosti tu na Cene Slovenska jazdili deviati, či už bývalí alebo budúci, majstri sveta Walter Villa, Gary Hocking, Pierpaolo Bianchi, Stefan Dörflinger, Jim Redman, Tom Phillis, Kel Carruthers, Eugenio Lazzarini a Gábor Talmácsi.

GiacomoAgostini

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *