5. júla na Slovakia Ringu odštartuje sezóna Vintage

Richard Karnok

O necelé dva mesiace, 5. júla, odštartuje na okruhu Slovakia Ring sezóna pretekov historických motocyklov na Slovensku. Toto jednodňové podujatie sa budú konať ako jazda pravidelnosti a bude započítavané do seriálu FIM Europe Cup vintage regularity.

Ten sa do minulého roka  uvádzal ako UEM Cup. Súčasťou budú pochopiteľne Medzinárodné majstrovstvá SR, ako tomu bolo aj po minulé roky. V jazde pravidelnosti sa pre túto sezónu robili úpravy v rokoch výroby motocyklov v jednotlivých kategóriách a potrebné informácie nájdete v Zvláštnych ustanoveniach pod týmto článkom.

Okrem jázd pravidelnosti sa budú konať aj preteky na rýchlosť započítavané do seriálu Alpe Adria Cup a tiež MM SR. Technické pravidlá pre AA classic bikes nájdete takisto pod článkom, rovnako prihlášku na jazdu pravidelnosti a prihlášku pre  Alpe Adria cup. Pretekári, ktorí budú posielať prihlášky, si musia vyplniť zodpovedajúcu prihlášku buď na pravidelnosť alebo rýchlosť, v prípade, že by štartovali v oboch, je nutné, aby si vyplnili obe.

Prihláška – ALPE ADRIA CUP – vintage road racing
Prihláška – Europe Cup – FIM Europe Cup / MM SR – regularity race
Technické pravidlá Alpe Adria CPM Vintage 2013
Zvláštne ustanovenia – Slovakia Ring – 5. 7. 2013

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *