Predsezónne testovanie SMF bude na SLOVAKIA RINGU 13. apríla 2023

Richard Karnok

Športová komisia cestných pretekov motocyklov SMF v spolupráci s Automotodrómom SLOVAKIA RING organizuje aj v roku 2023 tradičné predsezónne testovanie pretekárov. Pre držiteľov celoročných športových licencií CPM SMF je testovanie bezplatné. Zúčastniť sa ho ale môžu aj pretekári s licenciami CAMS a AČR, pre ktorých organizátori pripravili jazdenie za cenu 60 EUR.

Podmienkou pre absolvovanie testovania bezplatne pre jazdcov SMF či za cenu 60 EUR pre jazdcov CAMS a AČR je nutné byť držiteľom celoročnej športovej licencie uvedených federácií (môže byť aj B licencia). Na SLOVAKIA RING si pretekári so sebou musia priniesť celoročnú licenciu a českí pretekári aj doklad o potrebnom poistení na ten deň. Licencie SMF si môžu pretekári vybaviť cez tento odkaz: www.smf.sk/licencie-smf.

Podujatia sa môžu zúčastniť aj jazdci bez pretekárskej licencie za poplatok 120 EUR a možnosťou zakúpiť len celodenný lístok. Celodenný lístok sa bude predávať v Race Office vo štvrtok 13. 4. od 7:30 hod. Počet miest je obmedzený!

REGISTRÁCIA

– Pre účasť na podujatí je povinná registrácia (platí pre jazdcov SMF, CAMS a AČR) cez nasledujúci formulár najneskôr do štvrtka 7. 4. 2023 do 23:59 hod! Do toho istého dátumu, teda 7. 4., musí byť štartovné pripísané na účte organizátora. Pri prihlásení na mieste či oneskorenej platbe bude účtovaná suma 120 €!
Formulár sa vám zobrazí po kliknutí sem…
– Vo formulári jazdec zvolí, či je licencovaný alebo nie a vyberie si skupinu podľa časov dosahovaných na SLOVAKIA RINGU.
PLATBA:
IBAN: SK87 0200 0000 0036 8607 3653
VS: 13042023
POZNAMKA: MENO A PRIEZVISKO JAZDCA 

ČO NA VÁS ČAKÁ

– Príjazd na SLOVAKIA RING bude možný už v stredu 12. 4. v čase od 15:00 hod.

– počas obedňajšej prestávky sa v priestore VIP (nad boxami) uskutoční školenie pretekárov, ktoré je pre nových držiteľov športovej licencie SMF povinné, odporúčané je však aj pre ostatných.

– Pre akékoľvek otázky vám budú po celý deň s odpoveďami k dispozícii členovia Športovej komisie CPM SMF spolu s technickým komisárom.

– Na mieste bude možnosť otestovať motocykle do kategórie vintage pre vydanie športového preukazu motocykla. Prolongované budú len motocykle s platným preukazom športového motocykla. Na mieste bude k dispozícii žiadosť, nutné je však priniesť 3 fotky motocykla (rozmer 9×6 cm, zľava, sprava a tretia ľubovoľná) a ak sú k dispozícii, tak aj doklady o nadobudnutí športového motocykla..

– Harmonogram jazdenia sa pripraví na mieste podľa počtu prihlásených pretekárov. Jazdiť sa bude od 9:00 do 18:00 hod.

V prípade otázok kontaktujte RACE OFFICE na:
+421 917 544 227
raceoffice@slovakiaring.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *