Poďakovanie a prianie od viceprezidenta SMF Miloša Baláža

Richard Karnok 1

Vážení priatelia, pretekári a fanúšikovia,

máme za sebou rok 2022, ktorý v našej disciplíne, cestných pretekoch motocyklov, priniesol po covidových ťažkostiach konečne slobodnejšiu možnosť jazdiť a organizovať preteky. V uplynulej sezóne sme tak mohli uskutočniť všetko to, čo sme si na jej začiatku naplánovali. Sezóna bola úspešná čo sa týka majstrovstiev Slovenska CPM, ktoré sa navyše jazdili aj ako medzinárodné, takisto šampionátov Vintage, teda veteránov na rýchlosť aj pravidelnosť či juniorských majstrovstiev. Rovnako seriály Ducati a Slovakia Cup a Babetta Cup priniesli všetkým pekné športové zážitky. Teší ma aj úspešné rozbehnutie SMF Junior Circuit Racing School.
V roku 2022 sa u nás pod Slovenskou motocyklovou federáciou uskutočnili preteky šampionátu Alpe Adria Road Racing, Alpe Adria Vintage Championship, FIM MiniGP Alpe Adria Series, ale aj medzinárodné motocyklové preteky na letiskách v Dolnom Hričove a Trenčíne a podobne tomu bude aj v nadchádzajúcej sezóne. V tomto čase finišujeme s jej prípravami a opäť Vám budeme mať čo ponúknuť. Do šampionátu Alpe Adria vstupuje nový promotér, a my, ako športová komisia CPM SMF pripravujeme termínové kalendáre, ktoré Vám dajú možnosti vybrať si atraktívne pretekárske podujatia pre každého z Vás a veríme, že rok 2023 bude ešte lepší, ako ten predchádzajúci.
Ďakujem všetkým za Vašu účasť v pretekárskej sezóne 2022, za to, že ste aj teraz toľko veľa obetovali nášmu milovanému športu, uvedomujem si, čo všetko to každého z Vás stojí. Ďakujem Vám za krásne výkony, ktoré ste predviedli na pretekárskych okruhoch a divákom za účasť, verím, že ste si to užili spolu s nami.
Na záver mi dovoľte poďakovať aj tým, bez ktorých by sa taktiež nič z toho nemohlo uskutočniť, a to organizátorom, športovým a technickým komisárom, dievčatám zo Slovenskej motocyklovej federácie, členom športovej komisie CPM SMF a tým, ktorí sa starajú o našu motocyklovú mládež.
V roku 2023 Vám všetkým prajem predovšetkým zdravie, šťastie, pretekárom veľa úspechov a fanúšikom pekné zážitky popri pretekárskych tratiach.

Miloš Baláž
Viceprezident SMF pre CPM

Jeden komentár k článku “Poďakovanie a prianie od viceprezidenta SMF Miloša Baláža

  1. Ja dekuji tobe Milosi a samozrejme Riskovi za to co pro nas jezdce delate. V neposledni rade i vsem v SMF. Takze jeste jednou dekuji a preji uspesny rok 23! #91

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *