Predvianočná akcia od Motosportvideo

Richard Karnok

Motocyklová sezóna je už nejaký čas za nami a pretekárov a fanúšikov čoraz viac chytajú abstinenčné príznaky. A tak sa spomína na sezónu uplynulú… Ako si však čo najživšie vybaviť atmosféru motocyklových pretekov vo svojom obydlí, keď okolo už sú na spadnutie snehové prehánky? Jednoznačne videom! Ono stačí len šupnúť „dévédéčko“ do prehrávača či PC, poriadne vytočiť „volume“ (ak bývate v byte, tak „susedia prepáčte…“) a potom už len nasávať… Či už spomenutú atmosféru, alebo k tomu aj niečo tekuté, čo v zime zahreje naše skrehnuté telo a bez motoriek deprimovanú dušu… 🙂

So zaujímavou ponukou prichádza firma Motosportvideo, ktorá už tradične kamerami mapuje sezónu pretekov motocyklov na prírodných okruhoch, navyše už dokonca vo Full HD kvalite! Že od nich ešte DVD nemáte?! Tak to treba rýchlo napraviť! Z podujatí totiž vždy pripravia 2 DVD, ktoré sa u nich dajú objednať za 250,-Kč, čo je za kvalitu, atmosféru a Live spôsob snímania, doslova za facku. Navyše ak si teraz (od 19.11. do 21.12.) objednáte DVD z viacerých podujatí v hodnote na 999,-Kč, tak k objednávke získate ako darček 2 DVD z tohtoročných Kopčian!

Najlepšie bude, ak si kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje priamo na stránku Motosportvideo, kde nájdete všetko potrebné aj s video-upútavkami!