Zápis zo zasadnutia ŠK CPM dňa 8.9.

Richard Karnok 6

8. septembra sa na Slovakia Ringu stretla Športová komisia cestných pretekov motocyklov SMF, kde prerokovala niektoré dôležité otázky týkajúce sa tejto motoristickej disciplíny.

Zápis zo zasadnutia Športovej komisie CPM v Orechovej Potôni, konanej 08.09.2011 o 17:00 hod si môžete stiahnuť z tohto miesta…

 

6 komentárov k článku “Zápis zo zasadnutia ŠK CPM dňa 8.9.

 1. Neviem kto poskytol mylnú informáciu ohľadom p.Hanzalíka ako riaditeľa pretekov v Kopčanoch,ale on bol len tajomník a riaditeľ pretekov bol p.Malaník a ten licenciu má.

   1. Nebolo by zlé sa osobne stretnúť,treba v Holíči ak tam budeš a všetko si vyrozprávať,lebo tu niekto ide proti Kopčanom.

    1. Holíč mi asi nevydá, cez víkend musím byť v Le Mans, na vyhodnotenie moto cupu neprídeš ? Rád si vypočujem ,,hlas ľudu“

 2. Ja som rád, že komisia počas sezóny pracuje, stretáva sa a rieši veci v takomto obsadení a nasadení. To tu už dávno nebolo.

 3. Rišo, super práca, takto by som si to predstavoval aby ste sa všetci dostali k informáciam že čo sa v CPM a v komisi deje, kto a ako pracuje v prospech disciplíny.
  ešte raz vďaka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *