Výstava Motocykel 2023 i s účasťou SMF

Richard Karnok

Obľúbená výstava Motocykel sa nezadržateľne blíži! Už od 9. marca sa môžete tešiť na bohatú nádielku motoriek od množstva značiek, kopu adrenalínu vďaka kaskadérskym kúskom, množstvo zábavy a súťaží. Dobrou správou pre všetkých moto-nadšencov je nepochybne to, že výstava sa svojím rozsahom a ponukou vracia do čias spred pandémie a rozhodne sa bude na čo pozerať. Výstava sa uskutoční v dňoch 9.-12. marca 2023.

Medzinárodná výstava MOTOCYKEL prináša do hlavného mesta nablýskané novinky zo sveta motošportu a lodí. Motorky všetkých druhov, trojkolky, štvorkolky a skútre, ale aj motopríslušenstvo – oblečenie, obuv a služby pre motocyklistov; výnimočné kaskadérske šou, najúspešnejší jazdci, testovanie elektrobicyklov, ukážky bezpečnej jazdy, autogramiády, rockové koncerty, jedinečná prehliadka tuningu a motoriek stavaných na zákazku v sekcii Customs of Slovakia nenechajú chladným ani jedného fanúšika strojov na jednej stope.

Neoddeliteľnou súčasťou výstavy Motocykel v Bratislave je expozícia SMF, v rámci ktorej bude predstavený kalendár nového súťažného ročníka 2023, ktorý je jubilejným rokom, nakoľko v tomto roku je to práve 30 rokov, čo Slovenská motocyklová federácia vznikla (1993).
V expozícii, ktorá sa tentokrát nachádza na prízemí v hale A1, budú prezentované jednotlivé disciplíny SMF. Jedine v expozícii SMF nájdete zaujímavé motocykle disciplíny plochá dráha a nájdete tu i sekciu venovanú rely Dakar. V piatok 10.3.2023 SMF organizuje v rámci výstavy tlačový briefing „Športová sezóna SMF 2023 – 30 rokov SMF”. Súčasne sa v našej expozícii uskutoční i podpisová autogramiáda motocyklovej legendy Petra Baláža, ktorý predstaví knižnú novinku “Život na plný plyn“. Predstavia sa i mladí jazdci moto-akadémie CPM SMF, ktorí sa v prípade priaznivého počasia budú prezentovať i vo vonkajších priestoroch výstaviska i v sobotu 11.3.2023. V sobotu sa v Expo clube výstaviska uskutoční vrcholné zasadnutie Generálneho zhromaždenia SMF za rok 2022 a taktiež seminár organizátorov športových podujatí SMF.

Počas všetkých výstavných dní bude možné u nás získať informácie nie len o podujatiach sezóny 2023, ale aj o možnosti získania licencie SMF a ďalšie informácie z našej činnosti.

Tešíme sa na Vašu návštevu v našej expozícii SMF v hale A1 počas výstavných dní výstavy Motocykel 2023.

Bližšie informácie k výstave nájdete na stránke www.incheba.sk.

SMF

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *