Výstava Motocykel 2016 aj tento rok so SMF

Richard Karnok

V dňoch 10.-13.marca 2016 sa na výstavisku Incheba v Bratislave uskutoční 16.ročník medzinárodnej výstavy motocyklov a príslušenstva MOTOCYKEL 2016, na ktorej nebude chýbať ani Slovenská motocyklová federácia (SMF).

Obdobne ako v predchádzajúcich ročníkoch budú priaznivci motocyklového športu môcť nájsť expozíciu SMF v hale B2, stánok č.31.

V rámci jednotlivých výstavných dní bude SMF prezentovať svoju činnosť v jednotlivých motocyklových disciplínach, predstavený bude kalendár športových podujatí SMF 2016, ktorý bude prezentovaný i v rámci tlačového brífingu „Športová sezóna SMF 2016“ vo štvrtok 10.3.2016.

Na uvedenom brífingu budeme informovať hlavne o najvýznamnejších športových podujatiach motocyklového športu v tomto roku, medzi ktoré jednoznačne patrí FIM Rally 2016 – svetový zraz mototuristov, ktorý sa uskutoční na prelome júna a júla v Liptovskom Trnovci.

V expozícii SMF bude okrem športových podujatí prezentovaná i činnosť Junior moto akadémie, promotéra seriálu európskeho pohára a Alpe Adria cestných pretekov motocyklov spol. Slovakia Racing i činnosť a aktivity žarnovickej plochej dráhy, ktorá predstaví o.i. veľmi zaujímavé motocykle pre ľadovú plochu dráhu a dlhú plochú dráhu.

Piatkový a sobotňajší program našej účasti na výstave spestrí prezentáciou svojho jazdeckého umenia aktuálny víťaz európskeho pohára v triale, reprezentant SR v triale Vladimír Kothay.

V sobotu bude opäť priestor pred halou A patriť Junior moto akadémii, ktorá predstaví svoju činnosť prostredníctvom ukážkových voľných jazdách svojich mladých nádejných jazdcov a prípadným záujemcom ponúkne i skúšobné jazdy na pripravených motocykloch. Prezentácia Junior moto akadémie začína pred halou A o 9,30 hod.

V súvislosti s novými zákonnými nariadeniami v športe SMF pre svoje členské kluby SMF a organizátorov športových podujatí pripravila v rámci výstavy seminár s názvom „Implementácia zákona č.440/2015 O športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov do praxe“. Seminár sa uskutoční na výstavisku v sobotu 12.3.2016 so začiatkom o 10,00 hod.

Bližšie informácie k výstave nájdete na stránke www.incheba.sk

Tlačová správa SMF

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *