Vyhrajte s portálom RoadRacing.sk päť vstupeniek na výstavu Motocykel!

Richard Karnok

Obľúbená výstava Motocykel v Bratislave sa nezadržateľne blíži! Už od 9. marca 2023 sa môžete tešiť na bohatú nádielku motoriek od množstva značiek, kopu adrenalínu vďaka kaskadérskym kúskom, množstvo zábavy a súťaží. Dobrou správou pre všetkých moto-nadšencov je nepochybne to, že výstava sa svojím rozsahom a ponukou vracia do čias spred pandémie a rozhodne sa bude na čo pozerať.

S portálom RoadRacing.sk navyše môžu piati z vás vyhrať vstupenku na túto výstavu. Stačí správne odpovedať na nasledujúcu otázku z prostredia motocyklových pretekov a potom mať šťastie pri žrebovaní.

Súťažná otázka: Značka Ducati vybojovala svoj prvý titul majstra sveta v roku 1990, kedy na majstrovstvách sveta Superbike zvíťazil Francúz Raymond Roche. Prvého svetového titul v kategórii MotoGP sa dočkala vďaka Austrálčanovi Caseymu Stonerovi v roku 2007. Nás však zaujíma odpoveď na otázku, ktorý pretekár vybojoval prvý titul majstra Slovenskej republiky práve na značke Ducati. Trošku vám aj pomôžeme, keď vám dáme tri možnosti.

1.) Pavol Dekánek

2.) Miloš Baláž

3.) Jaroslav Černý

Odpovedzte prosím cez nasledujúci formulár do 24. 2. 2023 do polnoci, následne zverejníme mená piatich výhercov a poštou im zašleme vstupenku.

    Sem vpíšte správnu odpoveď (1, 2 alebo 3)

    Meno a priezvisko (povinné)

    Váš email (povinné)

    Vaša ulica, mesto, obec, PSČ! (povinné)

    Všetky dôležité informácie o výstave Motocykel nájdete po kliknutí sem…